Cool1 oficiálne spoznáme už 16. augusta

banner-le-max-2
LeEco a Coolpad uzavreli významné partnerstvo, ktoré nám už onedlho, presnejšie 16. augusta v Pekingu, prinesie nadupanú vlajkovú loď. Do predstavenia nám teda zostáva 6 dní a poznáme už slušné množstvo detailov o tomto smartfóne. 

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Oficiálny dátum predstavenia prezradil teaser zo sociálnej siete Weibo. Názov smartfónu veľmi dobre poznáme a svetová verejnosť bude tento spoločný smartfón poznať pod menom Cool1. Nedávna certifikácia TENAA priniesla informácie o hlavných lákadlách zariadenia. Tie sú napríklad duálny fotoaparát, 5,5-palcový 2K displej, ultra-výkonný procesor Snapdragon 820, 4 GB RAM alebo 64 GB internej pamäte. Povráva sa tiež, že LeEco stojí za správnym poskladaním komponentov a dodaním kvalitného softvéru.

LeEco Le MAX 2 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>


f478dbaf9d144d43a322520104f53e69

Teaser, ktorý láka na predstavenie

Coolpad má zas na starosti výrobu základnej konštrukcie a návrh celého smartfónu. Určite si poviete, že táto výbava si žiada aj poriadnu porciu energie a práve tú má dodávať až 4500 mAh batéria. Cool1 teda cieli na multimediálnych nadšencov, no aj na bežných používateľov s vysokými nárokmi na špecifikácie. Objavili sa aj dve nové fotografie prednej strany smartfónu, na ktorých vidíme využitie elegantného 2.5D zahnutia a vcelku tenkých rámikov.

TIP: Cool1 bude prvý smartfón zo spolupráce LeEco + Coolpad

Pošli nám TIP na článokNovinky