LeEco Le 2S bolo spozorované so Snapdragonom 821 v čínskom benchmarku Ludashi

banner-le-max-2Čínska spoločnosť LeEco sa nedávno rozhodla vstúpiť na americký trh a úplné spečatenie tohto kroku by chcela podniknúť už túto jeseň. Medzi prvými smarfónmi tejto značky na amerických pultoch by mohlo byť aj nové LeEco Le 2S, ktoré rozhodne nebude za vlajkovými loďami konkurencie zaostávať.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Posledné informácie o pripravovanom LeEco Le 2S prezrádzali použitie veľkej batérie, ktorá by mala byť vytvorená novou technológiou zabezpečujúcou nízku hmotnosť a kompaktné rozmery. Tentokrát sa však na svetlo sveta dostali screenshoty z benchmarkovej aplikácie Ludashi, ktoré potvrdzujú prítomnosť procesora MSM8996Pro, teda Snapdragonu 821. Predchádzajúce informácie boli potvrdené a nový počin od LeEco bude naozaj osadený vylepšenou verziou 820-ky, ktorá je momentálne najlepšia na trhu.

LeEco Le MAX 2 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

Le-2S-SD821_01

TIP: LeEco Le 2S príde s obrovskou batériou pri zachovaní tenkej konštrukcie

Screenshoty ďalej vyvracajú použitie 8 GB RAM a nové LeEco dostane pod kapotu „len“ 4 GB operačnej pamäte. Veľkosť interného ukladacieho priestoru však stále zostáva záhadou. Zadný fotoaparát má rozlíšenie 16 MPx, kým predná selfie kamera ponúka snímač s 8 MPx rozlíšením. Novinka príde aj s tradičným FullHD rozlíšením displeja.

Le-2S-SD821_02

Aj keď sa jedná pre nás o dosť neznámy benchmark, Ludashi je v Číne pomerne populárny a často sa v ňom objavujú nové smartfóny pred oficiálnym predstavením. LeEco Le 2S v teste výkonu dosiahlo skóre 67 946 bodov a 113,64 bodov v teste vyhodnocovania dát. Skladačka informácií o tejto novinka začína do seba zapadať a nám zostáva už len počkať na oficiálne odhalenie, ktoré sa bude konať 7. septembra.

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
20%
Páči sa mi to
80%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Tobiáš Bakoš
Som študent strednej priemyselnej školy v Dubnici. O operačný systém Android som sa začal zaujímať v okamihu, keď som s ním prišiel do kontaktu v mojom prvom smartfóne. Kúpou Xiaomi Mi3 som začal venovať pozornosť aj čínskym značkám smartfónov. Vo voľnom čase rád počúvam hudbu alebo čítam knihy.