Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

banner-le-max-2Spoločnosť LeEco sa znova raz niečím vyšvihla a predstavila domáce kino za dostupnú cenu spolu s novými televízormi, ktoré sú naozaj úchvatné. Nechýba im poriadna výbava a záujem zákazníkov o novinky bude isto obrovský.

Domáce kino Smart Home

leeco-tv-kino-2zdroj fotografie: LeMall

LeEco predstavilo domáce kino ako alternatívu k svojim novým televízorom, ktoré nesú vyššiu cenovku, a preto si pre zákazníkov pripravilo aj niečo dostupnejšie. Domáce kino Smart Home prichádza so 4-jadrovým procesorom, ktorého základ tvoria jadrá Cortex-A72. O zobrazovanie obsahu v čo najlepšej kvalite sa postará grafický akcelerátor Mali-T820 a operačná pamäť o veľkosti 4 GB.

leeco-tv-kinozdroj fotografie: LeMall

Zabudovaná vnútorná pamäť dosahuje 32 GB a vo výbave nechýba ani Bluetooth, či WiFi pripojenie. Reproduktory dosahujú výkon 120 W, ktoré sú rozdelené do šiestich jednotiek. Samostatným je bezdrôtový subwoofer s výkonom 80 W. Nové domáce kino ponúka aj hlasové ovládanie a prenos obrazu z rôznych zariadení. Smart Home sa na pulty dostane už o týždeň, kedy LeEco oficiálne spustí jeho predaj za výborných 276 €!

SmartTV uMax 85

leeco-tv-85-2zdroj fotografie: LeMall

TIP: Pokračujúce finančné problémy spoločnosti LeEco povedú k výrazným zmenám

Pre tých, ktorí majú dostato peňazí v kapse, si čínska spoločnosť pripravila aj špecialitu v podobe obrovského televízora s uhlopriečkou až 85″. Tá sa už do predaja dostala 25. novembra a hneď zaznamenala veľký úspech, keď sa vypredala za neuveriteľných 9 sekúnd. Tento obor dostal obrazovku s rozlíšením 3840 x 2160 pixelov s obnovovacou frekvenciou 1 200 MHz a jasom až 800 nitov. Ešte kvalitnejší obraz zabezpečí funkcia Dolby Vision s vysokým farebným gamutom na úrovni 90 %.

leeco-tv-85zdroj fotografie: LeMall

Srdcom novinky je procesor Mstar 6A938, ktorý sa skladá zo štyroch jadier a so zobrazovaním obrazu dopomáha grafický akcelerátor Mali-T820 MP3, ktorý zvláda aj takéto obrovské rozlíšenie. Procesor pracuje aj so 4 GB operačnou RAM pamäťou a k dispozícií je 64 GB vnútorného priestoru pre dáta. Nechýba ani podpora Bluetooth pripojenia vo verzií 4.1, WiFi, Miracast, či DLNA.

leeco-tv-85-3zdroj fotografie: LeMall

TIP: Nové elektrické auto od Faraday Future sa objavilo na ďalších renderoch a videách

Pre kvalitný zvuk sú k dispozícií Harman Kardon reproduktory, ktorých zvuk ešte viac zdokonaľuje Dolby Audio a funiciou DTS HD. Z konektorov tu nájdeme aj HDMI 2.0 alebo dva USB 3.0 a 2.0 konektory. Skvelá výbava si však berie aj svoju daň v podobe vysokej ceny. Za túto obriu SmartTV si výrobca pýta takmer 4 800 €, čiže naozaj nie je určená pre obyčajných „smrteľníkov“.

SmartTV X65S

leeco-tv-65-4zdroj fotografie: LeMall

LeEco nezabúda ani na fanúšikov menších uhlopriečok a v jeho ponuke tak nájdeme aj 65″ SmartTV, ktorá však tiež ponúka skvelé špecifikácie. Vo vnútri televízora je umiestený rovnaký procesor ako pri 85″ verzii spolu s rovnakým grafickým akcelerátorom Mali-T820. Podpore je aj neskutočný 4K obraz pri 120 fps a HDR. Chýbať nesmie ani operačná pamäť RAM, ktorá má veľkosť 3 GB.

leeco-tv-65-5zdroj fotografie: LeMall

Televízor podporuje taktiež vysoký farebný gamut a je vybavený aj dynamickou podporou MEMC na ešte lepšie skvalitnenie obrazu. O zvuk sa starajú znova špičkové reproduktory Harman Kardon. Táto menšia verzia šikovného a bohate vybaveného Smart televízora je k dispozícií za pomerne prijateľných 786 €, čo je v porovnaní s veľkým bratom len zlomková cena! Žiaľ, dostupnosť pre nás je opäť veľmi problémová.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú