banner-le-max-2LeEco je mladá spoločnosť, ktorá sa dokázala v krátkom období vyšvihnúť na vrchol. Angažuje sa nielen vo výrobe smartfónov, ale aj iných technologických oblastiach. Nedávno výrobca poriadne expandoval, keď prišiel so svojou ponukou aj na americký trh. Zrejme práve rýchla expanzia môže za aktuálne finančné problémy.

Pre spoločnosť LeEco nastali krušné časy, pretože sa zmieta vo finančných problémoch a pozastavila obchodovanie so svojimi akciami. V oficiálnom vyjadrení uviedla, že zisťuje, prečo sa jej akcie prepadli v utorok iba na 8 %. Hovorca sa vyjadril, že firma plánuje urobiť zásadné rozhodnutia, ktoré zahŕňajú integráciu priemyselných zdrojov. O aké rozhodnutia sa jedná, zatiaľ nie je známe. Neuplynuli ani dva mesiace od doby, kedy LeEco vstúpil so svojimi produktmi na americký trh. Na veľkej udalosti predstavilo nové smartfóny, špeciálny LeEco bicykel s Androidom či elektrické auto LeSee.

leeco-le-pro-3-akcia-5

Vlajková loď Le Pro 3

TIP: LeEco je vo finančných problémoch! Oznámil to sám CEO spoločnosti

Šance takýchto produktov dostať sa na trh sú však minimálne. Neskôr sa objavili prvé správy o finančných problémoch, ktoré sa neskôr snažila vyvrátiť novou dotáciou vo výške viac ako 560 miliónov eur. Najprv sa predpokladalo, že by výrobca mohol odísť z amerického trhu, no podľa najnovších vyhlásení sa na ňom plánuje udržať a naďalej expandovať. Nevieme, aký veľký problém LeEco má, pretože už začiatkom budúceho roka má predstaviť ďalší elektrický automobil. Dúfame však, že sa finančná situácia tohto progresívneho výrobcu s veľkým potenciálnom zlepší, aby mohol priniesť svetu ešte lepšie a výkonnejšie zariadenia.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP