LeEco uverejnilo teaser, ktorý poukazuje na možný dátum vydania Le Max Pro

banner-letv-one-proLeEco (predtým LeTV) je prvá značka, ktorá oficiálne predstavila smartfón s najnovším procesorom Qualcomm Snapdragon 820 – LeTV Le Max Pro. To však bolo ešte začiatkom januára a odvtedy bola spoločnosť ohľadom nového modelu pomerne mlčanlivá. 

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

LeEco na svojom profile na čínskej sociálnej sieti Weibo uverejnilo obrázok s dvoma dátumami – 22. február a 24. február. Kým prvý by mohol značiť medzinárodné vydanie LeEco Le Max Pro, ten druhý môže znamenať oficiálny začiatok predaja. 24. február je taktiež deň, kedy Xiaomi vydáva svoju toľko očakávanú vlajkovú loď, taktiež s procesorom Qualcomm Snapdragon 820. Provokácia? Možno.

leeco le max pro teaser

LeEco Le Max Pro je však pripravené čeliť konkurencii, a to nie len zo strany Xiaomi. Smartfón obsahuje špičkový 6,33-palcový 2K displej s rozlíšením 2560 x 1440 pixelov, 4 GB RAM, 64 GB internej pamäte, 21 MPx fotoaparát s optickou stabilizáciou obrazu, ultrazvukový snímač odtlačkov prstov na zadnej strane, USB Type-C či Dolby Audio reproduktory.

↓Detailné špecifikácie LeTV Le Max Pro nájdete v našom novom katalógu↓

letv-le-max-pro-specs2

Zdroj: Gizmochina.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Juraj Vasek
Som študent Gymnázia Viliama Paulinyho - Tótha v Martine. Venujem sa výrobe programov a webových stránok. Vlastnil som mobily ako iNew V3, Doogee DG550 a UMI Zero, Elephone P9000 a veľa ďalších. Aktuálne používam Xiaomi Mi5. V prípade akýchkoľvek otázok sa ma nebojte kontaktovať na [email protected]