Na internete sa práve ukazuje trailer na film Taxi 5. Predpoklad, že len málo fanúšikov o pripravovanom pokračovaní vôbec vie, zrejme nebude ďaleko od pravdy. Je to však naozaj tak. Francúzi nám pod dlhej pauze prinesú už piaty diel tejto kultovej komediálnej filmovej série.

Podľa všetkého si na neho taktiež dlho nepočkáme. Do kín, teda aspoň tých vo Francúzsku, by sa mal dostať už 11. apríla. Nanešťastie však musíme začať zlými správami. S trailerom totiž na povrch vyšli fakty, ktoré väčšinu z nás sklamú.

Film Taxi 5 neprináša to najlepšie

Je pravda, že jednou z najvtipnejších častí predchádzajúcich dielov boli hlúpi policajti a ich zdemolované autá. Väčšina z nás si však najviac obľúbila sympatické postavy, ktorých dynamika a duša boli tým najlepším zo všetkých filmov. Pravda je ale taká, že herec Samy Naceri (Daniel) sa v novej snímke neobjaví. V jeho pozícii sa však ocitne Malik Bentalha, ktorý si zahrá Eddyho – synovca hlavnej postavy predchádzajúcich štyroch častí.

Podobne je na tom aj Frédéric Diefenthal, ktorý v minulosti hral milého Emiliena. Toho v úlohe Sylvaina nahradí herec Franck Gastambide. Nováčik na stôl prinesie malú zmenu postoja, skombinuje totižto svoje skvelé šoférovanie s prácou policajta. V nostalgickom momente tak uvidíme, ako opráši starý známy Peugeot 407.

Za skvelú správu však môžeme považovať návrat Bernarda Farcyho, ktorého Komisár Gilbert akýmsi záhadným spôsobom dostal povýšenie na Majora. Trojica sa popasuje s talianskými lúpežníkmi, ktorí jazdia na rýchlych Ferrari. Problém však spočíva v tom, že jedným zo zločincov v super-autách je aj Danielova neter. Pozri si trailer na pripravované pokračovanie kultovej série. Dáš tomuto kúsku šancu?

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom