Smart žiarovky a bezpečnostné kamery sú celkom bežnými produktami v oblasti inteligentných zariadení do domácnosti, gadget od spoločnosti Alfawise však kombinuje ich funkcionalitu a prináša tak nezvyčajnú kameru.

Alfawise JD – T8610 totiž plní úlohu klasickej žiarovky, ale zároveň aj bezpečnostnej kamery. Unikátnym dizajnom ponúka funkcionalitu oboch zariadení. V žiarovke je zabudovaná 1,3 MPx kamera, ktorá produkuje zábery v rozlíšení 960 x 960 pixelov. Snímaný je 360-stupňový panoramatický obraz, a to pri využití fish-eye šošoviek. Používateľ tak môže prostredníctvom kamery snímať veľkú plochu.

Kamera umožňuje vďaka infračervenému filtru snímanie aj v tme. Používateľ si tiež môže cez tento gadget zaznamenať fotografie. Žiarovka disponuje WiFi pripojením a jej funkcie je možné ovládať aj cez smartfón. Majiteľ tak môže vidieť zaznamenávaný obraz alebo zapnúť či vypnúť svetlo. Zábery z Alfawise JD – T8610 sa ukladajú na pamäťovú kartu do veľkosti 64 GB.

Kúpiť netradičnú smart žiarovku s IP kamerou za 23 €

Okrem toho je k dispozícii aj detekcia pohybu, ktorá môže spustiť alarm. Aj týmto spôsobom môže žiarovka od spoločnosti Alfawise plniť úlohu bezpečnostnej kamery. Netradičný gadget môžeš nájsť v e-shope Gearbest, kde ho v bleskovom výpredaji dostaneš za približne 23 €. Pri tomto produkte sa vzhľadom na cenu vyplatí zvoliť dopravu Registered Air Mail.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom