banner-meizu-metal

Spoločnosť Meizu sa poriadne rozbehla a za posledný mesiac predstavila rovno 3 nové smartfóny. Spoločnosť však stále neskončí a tento rok sa od nej očakáva ešte niekoľko zariadení. Okrem pripravovaného high-endu Meizu MX6 a prvého zariadenia so zaobleným displejom, sa dočkáme aj kovovej verzie Meizu M3, Meizu M3 Metal.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Pravdepodobné je, že medzi zariadeniami Meizu M3 a Meizu M3 Metal nebude veľa rozdielov. Smartfóny sa budú líšiť najmä použitým materiálom konštrukcie. Pri Meizu M3 Metal nahradí polykarbonát kvalitný kov. Ďalšou dôležitou zmenou má byť podľa najnovších správ použitý operačný systém. Tým bude Android 5.1 Lollipop s nadstavbou FlymeOS. Klasická M3-ka prišla s operačným systémom YunOS, ktorý je založený na Androide a výrobca ho používa v niektorých modeloch. Vďaka certifikácii TENAA vieme, že všetky špecifikácie novinky budú zhodné so špecifikáciami plastovej M3-ky. Očakávať môžeme 8-jadrový procesor MT6750 z dielne spoločnosti MediaTek. Pamäťové verzie budú opäť dve. Prvá bude disponovať 2 GB RAM a 16 GB internou pamäťou a druhá bude mať 3 GB RAM spolu s 32 GB úložiskom. Zadný fotoaparát ponúkne rozlíšenie 13 MPx a predný 5 MPx. Displej o veľkosti 5-palcov bude mať HD rozlíšenie. Toto všetko bude poháňať batéria s kapacitou 3000 mAh.

MEIZU Metal môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>meizu-m3-metal-tenaa

Fotografia z certifikačného úradu TENAA

Smartfón by mal byť predstavený 13. júna a len týždeň na to by sme sa mali dočkať aj spomínaného zariadenia Meizu MX6. Za normálnych okolností by sme týmto dohadom nedôverovali, keďže dátumy predstavenia majú byť od seba posunuté o niekoľko týždňov. Meizu nám však minulý mesiac vyrazilo dych hneď tromi zariadeniami a preto nás už neprekvapuje predstavenie ďalších dvoch smartfónov v takom krátkom časovom rozmedzí.

Zdroj: Gizmochina.com

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom