Predstavenie prvého iPhonu bolo historickým míľnikom, ktorým sa Applu podarilo oficiálne vstúpiť do sveta smartfónov. So snahou stále vyvíjať svoju rodinu iPhonov predstavil svetu v roku 2009 model 3GS. Dnes už historický kúsok sa rozhodol záujemcom opäť ponúknuť kórejský operátor, ktorý chce osláviť otvorenie svojho ďalšie online obchodu.

Najväčším lákadlom pre zákazníka bude v tomto prípade fakt, že nejde o používané kusy, ktoré predtým slúžili svojim bývalým majiteľom. Operátor SK Telink tieto nepoužívané iPhony 3GS iba kontroluje, aby sa uistil, že všetko v smartfónoch funguje tak ako má. Následne dopraje každému kusu prémiové balenie.

9-ročný iPhone 3GS v dokonalom stave „za babku“

Po deviatich rokoch od predstavenia tak zažije iPhone 3GS v Kórei svoj veľký „comeback“ a zákazníci si ho budú môcť kúpiť už za 40 dolárov. Aj keď takýto smartfón nespĺňa požiadavky dnešnej doby, stále ide o legendárny model a navyše v bezchybnom stave. Zákazníci sa tak budú môcť pýšiť okoliu, že na posielanie SMS správ a telefonovanie stále používajú iPhone 3GS.

Nenechaj si ujsť
Takto by mohol vyzerať cenovo dostupnejší iPhone 9

Nanešťastie však nebude možné využiť aplikáciu Messenger, alebo KakaoTalk, keďže tento model podporuje operačný systém iOS 6. Stále však spoľahlivo poslúži aj napríklad na počúvanie pesničiek.

iPhone 3GS bol zaradený do predaja kvôli oslavám otvorenia nášho online obchodu, pričom sa rozšírila ponuka smartfónov pre zákazníkov.“ – vyjadrenie kórejského operátora.

Kto by si tento iPhone 3GS kúpil, o pozornosť sa rozhodne báť nemusí. Takéto smartfóny sa dnes predsa už na ulici len tak nevidia a pokiaľ sú navyše v perfektnom stave, záujem o nich môže prejaviť aj nejeden zberateľ. Predpokladáme, že máloktorý zákazník však tento 9-ročný smartfón bude využívať na každodennú komunikáciu. V prípade, že by sa pokazila niektorá zo súčiastok, oprava by bola kvôli nedostatku náhradných dielov takmer nemožná.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom