Už tradičné úniky hier zadarmo v rámci služieb PS Plus a Games with Gold pre Xbox nechýbali ani tento mesiac.

Tábor prikláňajúci sa k japonskej konzole sa aj napriek očakávaniam jednej z najlepšej exkluzivít na PS4, Marvel’s Spider-Man, dočkali dvojice nadpriemerných herných titulov. Hlavným dôvodom, prečo by sme si my PS Plus predplácali v júni, je vojnová akcia Call of Duty: WWII.

Tá v roku 2017 preniesla hráčov opäť do obdobia 2. svetovej vojny, čo po niekoľkoročnej pauze Call of Duty série prijali hráči veľmi prívetivo.

Screenshot/playstation.com

Odhadovaného Spider-Mana však nahradil Star Wars Battlefront 2, ktorý aj napriek pôvodným problémom v podobe nie príliš priateľskej komunity a miktrotransakcií na každom rohu je dnes považovaný za decentnú multiplayerovú oddychovku s ikonami univerza Star Wars.

Xbox hráči sa môžu tešiť zo štvorice menších, no kvalitných titulov. Ponuku vedie kreslená 2D plošinovka Shantae and the Pirate’s Curse, ktorá v roku 2014 priniesla tradičnú retro zábavu side-scrolling plošinoviek v novom kabáte. Hra bude dostupná od 1. do 30. júna.

Screenshot/xbox.com

Na Xbox One jej bude sekundovať uvoľnená adventúra Coffee Talk, ktorej hernou náplňou je viesť dialógy s rôznymi postavami a riešiť ich problémy. Adventúra bude dostupná od 16. júna do 15. júla.

V júni v ponuke Games with Gold pribudne sci-fi akčná adventúra Destroy All Humans. Táto hra na generácii konzol PS2 a pôvodnom Xboxe zozbierala nadpriemerné hodnotenia najmä humorne podávanou premisou, kedy sa v roli mimozemšťana snažíš podmaniť ľudstvo.

Prečítaj si tiež
Fanúšikovia pracujú na DLC k Mafii 2. Prinesie zrušené herné mechaniky z pôvodnej hry aj nový príbeh

Štvoricu uzatvára arkádový titul Sine Mora. Ten bude dostupný od 16. do 30. júna a fanúšikom vyrastajúcim na hrách ako Gradius alebo Galaga prinesie známu hrateľnosť v novom šate.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom