banner-redmi-4Najkrajšie sviatky v roku už skončili, no obchodníci si pre svojich zákazníkov aj tak prichystali obrovské výpredaje. Medzi nimi nesmie chýbať ani e-shop GearBest.com, ktorý vo svojom povianočnom výpredaji ponúka skvelé produkty. 

Xiaomi Redmi 4

Výpredajová cena: 131 €

xiaomi-redmi-4-na-slovenskuzdroj fotografie: Dgtle

Kúpiť Xiaomi Redmi 4 za 131 €
Kupón: REMI

Svoje miesto si v tomto výpredaji našiel aj populárny zástupca strednej triedy od Xiaomi. Vo svojom krásnom dizajne skrýva tento model procesor Snapdragon 430, ktorý spolupracuje s operačnou pamäťou RAM o veľkosti 2 GB. Prednú stranu obsadil 5″ displej s HD rozlíšením, ktorý je pre takto veľkú obrazovku postačujúci. O fotografie sa stará snímač zadného fotoaparátu s rozlíšením 13 MPx, ktorý ponúka aj PDAF zaostrovanie či clonu f/2.2. Predný selfie fotoaparát dokáže zachytiť snímky v rozlíšení 5 MPx.

xiaomi-redmi-4-black-friday-1zdroj fotografie: Dgtle

Ďalším veľkým plusom je aj podpora DualSIM funkcionality. Slot pre SIM karty je tiež možné kombinovať s pamäťovou microSD kartou, ktorá dokáže rozšíriť 16 GB vnútornú pamäť o maximálne 128 GB. Redmi 4-ke nechýba ani snímač odtlačkov prstov, ktorý výrobca umiestnil na zadnú stranu pod fotoaparát. Ak by ste tento šikovný smartfón radi kúpili, no nenašli ste ho pod stromčekom, v e-shope GearBest.com je dostupný za 131 € pri použití nášho kupónu REMI. Počítať však treba aj s možnosťou platby DPH, ktorá by v tomto prípade navýšila cenu o dodatočných 26 €!

Elephone S7

Výpredajová cena: 199 €

elephone-s7-oficialne-1zdroj fotografie: Elephone

Kúpiť Elephone S7 za 199 €

V e-shope GearBest.com sa nezabudlo ani na skvelý Elephone S7, ktorý ponúka výkon vlajkových lodí, no sa oveľa nižšiu cenu. Jeho útroby skrývajú procesor MediaTek Helio X20, ktorý obsahuje až 10 jadier. Procesoru sekunduje operačná pamäť RAM s veľkosťou až 4 GB v kombinácií s vnútorným úložiskom s veľkosťou 64 GB. Samozrejmosťou je podpora pre DualSIM pri všetkých LTE frekvenciách. Skvelý dojem zo smartfónu robí aj zahnutý 5,5″ displej s FullHD rozlíšením. Pod ním má svoje miesto snímač odtlačkov prstov, ktorý je zakomponovaný v domovskom tlačidle.

elephone-s7-oficialne-3zdroj fotografie: Elephone

Hlavný fotoaparát dostal rozlíšenie 13 MPx a bez problémov dokáže zachytiť solídne fotografie. Snímač fotoaparátu na prednej strane má rozlíšenie 5 MPx. Tento kúsok v prémiovom spracovaní poháňa batéria s kapacitou 3000 mAh a podporou rýchleho nabíjania. Elephone S7 je teraz dostupný v e-shope GearBest.com len za 199 €, no pozor si treba dávať na možnosť platby DPH vo výške 20 %, čo v tomto prípade navýši cenu o necelých 40 €.

Ulefone Armor

Výpredajový cena: 145 €

ulefone-armor-predpredaj-everbuy1zdroj fotografie: Ulefone

Kúpiť Ulefone Armor za 145 €!

Pre tých, ktorým sa podarilo počas sviatkov rozbiť smartfón má e-shop GearBest.com k dispozícií odolnú alternatívu v podobe modelu Ulefone Armor. V tomto odolnom tele sa skrýva 8-jadrový procesor MediaTek MT6753. Jemu pri výpočtoch pomáha operačná pamäť s kapacitou až 3 GB. Na prednej strane nájdeme kompaktnejší 4,7″ IPS displej s HD rozlíšením. Zadný fotoaparát s rozlíšením 13 MPx dokáže vytvoriť vcelku dobré fotografie a v prípade prednej strany je k dispozícií 5 MPx selfie snímač. Vnútorné úložisko dostalo veľkosť 32 GB a je ho možné rozšíriť pomocou microSD kariet.

ulefone-armor-predpredaj-everbuy3zdroj fotografie: Ulefone

To však ani zďaleka nie je všetko, pretože tento obrnený unikát má vo svojej ponuke aj DualSIM funkcionalitu s plnou podporou LTE frekvencií a samozrejmosťou je certifikácia IP68, ktorá deklaruje odolnosť voči vniknutiu prachu, a vody. Tento kúsok môže byť váš za výpredajovú cenu len 145 €. Počítať treba, žiaľ, aj s možnosťou platby DPH, ktorá by následne zvýšila cenu o ďalších 29 €.


Poznámka redakcie: Články označené ako „Sponzorované“ a publikované autorom „Inzercia“ sú určené na propagáciu aktuálnych zliav a akcií na produkty predávané čínskymi e-shopmi. Za predaj nezodpovedáme, len informujeme o akcii.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP