Už je to niekoľko rokov, čo sa hlavná postava ikonického seriálu a kapitán lode Enterprise, Jean Luc-Picard, naposledy ukázal divákom. Po dlhých dohadoch bol potvrdený návrat Sira Patricka Stewarta, ktorý si opäť zahrá ako kapitán Picard, no tentokrát sa jeho postava ukáže v inom svetle.

Milovníci sci-fi seriálu Star Trek sa s kapitánom Picardom rozlúčili po 175 dieloch v roku 2002. Po dlhých rokoch tak veliteľa Hviezdnej flotily nahradil vo Vesmírnej stanici D.S. 9 herec Avery Brooks v úlohe kapitána Benjamina Siska. Skalní fanúšikovia Sira Patricka Stewarta sa však návratu kapitána lode Enterprise predsa len dočkajú.

Návrat legendy Star Treku potvrdený

Túto skutočnosť potvrdil na sociálnej sieti Twitter samotný herec, ktorý bol návratom do svojej úlohy v Star Treku nadšený. Tentokrát však kapitán Picard nemusí byť tou milovanou postavou, ktorú všetci poznali. V nových dieloch totiž bude odhalená odlišná časť jeho života. Kreatívny tím bude pri tvorbe tohto seriálu viesť Alex Kurtzman. S ním však bude spolupracovať aj James Duff, Akiva Goldsman, Michael Chabon a Kirsten Beyer. Nové diely budú mať premiéru v streamovacej službe All Access televízie CBS.

Nenechaj si ujsť
Seriál Pán Prsteňov dostáva rovno 5 sérií a my už vieme, či sa Peter Jackson bude podielať na výrobe

Nateraz je ale nejasné, kedy sa fanúšikovia neodhalených životných etáp kapitána Jeana Luca-Picarda dočkajú. Po 16 rokoch však každý milovník seriálu Stark Trek: Nová generácia rozhodne Stewarta uvíta vo svojej pôvodnej úlohe, aj keď zatiaľ neboli napísané žiadne skripty. Vývoj postavy kapitána Hviezdnej flotily tak už má svoje isté pokračovanie, no na viac ďalších detailov si ešte nejaký čas budeme musieť počkať.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom