Čo si to pre nás Sony chystá? Rozhodne najodvážnejší a najzaujímavejší komiksový projekt posledných rokov. Tom Hardy sa nám totižto už tento rok predstaví ako jeden z najlepších komiksových Marvel záporákov..

Prečo je však tento projekt riskantný? Nuž, filmy o záporákoch aspoň doteraz nikdy poriadne nevyšli, no a Venom to bude mať v tomto ohľade veľmi ťažké. Každý správny fanúšik komiksoviek sa však na tento film rozhodne teší. A tešiť by sme sa aj mali, pretože na internete sa konečne objavuje debutový trailer na Venoma, z ktorého sa nám robia zimomriavky.

Ide o krátku ukážku príbehu tohto očakávaného filmu. Treba upozorniť, že nečakajte žiadnu masívnu akciu – ide totižto len o vôbec prvé zábery zo snímky a je tak jasné, že štúdio si to najlepšie schováva na koniec. My sme však nadšení. Teaser sa nám snaží predstaviť hlavnú postavu a samotný dej. Príbeh, ktorý povedie k vzniku Venoma, sa zdá byť naozaj zaujímavý.

Určite si taktiež všimnete krásny vizuálny štýl a epickú hudbu, ktoré nás absolútne uspokojujú. Nebudeme vás teda už viac zdržiavať, radšej si to pozrite na vlastné oči.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú