IUNI, menej známa spoločnosť v našich končinách, sa teší čoraz väčšej popularity takmer po celej Ázii. Zariadenia, ako celohliníkový model IUNI U2 a U3 sa stali populárne takmer po celom svete a spoločnosť oficiálne oznámila nový smartphone s názvom IUNI I1, ktorý by mal potešiť hlavne ženské oko. 

Sleduj FónyzČíny.sk aj na Facebooku a Google+!

Telefón prichádza s 5,2-palcovým 1080p displejom s 2.5D zakriveným sklom, poháňaný je procesorom Qualcomm Snapdragon 801, má 2 GB pamäte RAM, 32 GB vnútorného úložiska (pravdepodobne bez možnosti rozšírenia kapacity), 13 MPx zadný fotoaparát, predná slefie kamera má 8 MPx a kapacita akumulátora je rovných 3000 mAh. Spoločnosť sa rozhodla pre výbavu, ktorú sme mohli vidieť u vlajkových lodí z minulého roka, ako je napríklad Xiaomi s populárnym MI4.


Ako sa vyššie spomínalo, smartfón príde aj s verziou pre ženské pohlavie. Samospúšť s režimom krása, ktorá zlepší tvár, pridá face-lifting, bielenie či efekt veľkých očí (populárne hlavne v Ázii). Zariadenie bude mať tiež režim „15 sekundové video krásy“. Telefón príde v dvoch farbách, svetlo ružovej a v konzervatívnejšej jemnej bielej. Telefón bude mať tiež rám zo zliatiny horčíka, ktorý by mal výrazne pomôcť celkovej pevnosti konštrukcie.


Zariadenie príde v dvoch predajných variáciách. Prvá verzia s názvom IUNI i1 Lite bude stáť 1999 juanov (približne 300 €) a drahšia verzia, ktorá príde s doplnkami pre ženy bude o čosi drahšia. Predaj v Číne začína už dnes, no medzinárodná dostupnosť zatiaľ nie je známa.

Čo si myslíte o tomto zariadení? Je to vhodný konkurent ružovému Mi Note od Xiaomi?

Zdroj: Gizchina.com, IUNI.com

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú