Ako každý výrobca smartfónov, aj Apple sa pripravuje na svoju sezónu, kedy predstaví trojicu nových iPhonov. Ich dizajn sa už stihol stať predmetom mnohých konšpirácií a neraz sa ukázal na rôznych renderoch, ktoré však zrejme nepotešili každého. Návrhy dizajnu pre nové iPhony, ktoré si vídaval na sociálnych sieťach, sa môžu o pár mesiacov stať realitou a opäť sa predstavujú na ďalších renderoch.

Do premiéry novej generácie Apple smartfónov ostáva ešte dostatok času. Už teraz však môžeme predpokladať, že na trh prídu s novým iOS 13, ktorý spoločnosť ukázala so všetkými novinkami na nedávnej konferencii WWDC 2019. Mnohým ale doteraz vŕta hlavou dizajn iPhonov, ktoré podľa očakávaní prídu aj s trojitým hlavným fotoaparátom.

„Trojplatnička“ v podaní Apple

Viaceré rendery sa snažili ukázať, ako by mohol Apple spracovať podobu svojich nových modelov, avšak len zopár z nich by zákazníci uvítali aj v realite. Tentokrát sa dizajn budúcich iPhonov znova prezentuje na ďalších záberoch na YouTube, ktoré odhaľujú krutú pravdu o zostave „triple“ fotoaparátu. Ten sa svojim rozložením podobá Huawei Mate 20 Pro, ktorý mnohí radi prezývajú aj „štvorplatnička“.

Nenechaj si ujsť
Ak by sa tento koncept stal realitou, skladací iPhone by bol najkrajším na trhu

V tomto prípade sú objektívy iba tri, no ich netradičné rozmiestnenie zrejme nenadchne veľa fanúšikov. Ba čo viac, podľa týchto renderov sa nemusí takmer vôbec zmeniť ani predná stena pripravovaných iPhonov. Znova sa tak môžeme stretnúť s už zastaralým širokým výrezom. Zmenou by však malo prejsť tlačidlo pre tichý režim, ktorý sa bude podľa nového konceptu zapínať posunutím prepínača zvrchu nadol, informoval Pocketnow.

Stále nie je oficiálny dizajn očakávaných iPhonov známy, no mnoho informácií naznačuje tomu, že ani tieto rendery od neho ďaleko neutekajú. Budú ale tieto vylepšenia dostatočné, aby zaujali zákazníkov? Nuž, nechajme sa prekvapiť, s čím Apple vyrukuje počas septembrovej premiéry. Dovtedy sa môže objaviť ešte zopár ďalších zaujímavých návrhov.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom