V systémoch iOS, macOS, či WatchOS od Apple sú aktuálne dostupné tisícky emotikonov, ktoré teraz spoločnosť rozšírila o nádielku nových smajlíkov. Desiatky nových emoji prichádzajú do vyvíjaného systému, ktorý bude mať oficiálnu premiéru už v septembri. Nový iOS 12 teraz privítal nové emotikony, ktoré reprezentujú rôzne zvieratá, ľudí, ale aj ich emócie a dostupné budú po oficiálnom predstavení systému.

Aktualizácia s novými emoji príde do zariadení so systémami iOS, macOS a WatchOS neskôr v tomto roku a prinesie so sebou 70 nových charakterov. Apple tieto emotikony predstavil len deň pred dnešným Svetovým dňom emotikonov.

Nové emoji oživia každú konverzáciu

Medzi novými charaktermi nájdu používatelia rôzne postavičky zvierat, ľudí, ale aj emoji s novými vlasmi a emóciami. Tento balík 70 emotikonov bol vytvorený na základe schválených charakterov v Unicode 11.0. Zatiaľ však nie je presne stanovené, kedy sa týchto nových emoji dočkáme. Všetky z nich prídu neskôr ako súčasť aktualizácie iOS 12 neskôr po jeho premiére.

Nenechaj si ujsť
13 najväčších zmien v iOS 12, ktoré urobia tvoj iPhone oveľa lepším smartfónom

V ponuke si tak bude potom môcť každý nájsť nového papagája, kenguru, páva, homára, ale aj nové emotikony jedla a výrazov emócií. Apple taktiež v tomto balíku prinesie nové emotikony ľudí s rôznymi odtieňmi pleti a vlasmi rôznych farieb, či nových superhrdinov. Zoznam všetkých nových emoji pre iOS 12 a ďalšie systémy je skutočne rozsiahly. Všetky z nich si môže pozrieť aj v priloženej galérii.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom