banner-umi-super
Trh s nositeľnými zariadeniami je čoraz populárnejší a zaostávať nechcú ani čínski výrobcovia, u ktorých sa populárnymi stali najmä smart hodinky. Rovnako ako čínske smartfóny, ani čínske smart hodinky vás nebudú stáť „majlant“, pritom ich výbava je v niektorých prípadoch priam prekvapivá.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Rozhodli sme sa, že vytvoríme zoznam troch najlacnejších a zároveň dobre vybavených inteligentných hodiniek z Číny. Tie v našom výbere kúpite už od 7 €, čo je naozaj banálna čiastka. Poďme na to.

U8 Smartwatch
Cena: 7 €

u8-smartwatch

Kúpiť U8 Smartwatch za 7 €!

Pravdepodobne najlacnejšie inteligentné hodinky, ktoré boli kedy vyrobené. Ultra-lacné U8 Smartwatch stoja len 7 €, no ponúkajú dotykový displej, Bluetooth pre spojenie so smartfónom, základné funkcie ako zobrazovanie notifikácií o zmeškaných hovoroch, prijatých SMS správach, upozornení z Facebooku či Wechat aplikácie. Pomocou hodiniek viete vytočiť vytočiť číslo z kontaktov uložených priamo v hodinkách a dokonca je možné cez hodinky aj odpovedať na prichádzajúce hovory. U8 Smartwatch podporujú vzdialené ovládanie hudby, fotoaparátu, zobrazovanie obrázkov, integrujú budík či pedometer. To všetko len za 7 €!

DZ09
Cena: 14 €

DZ09

Kúpiť smart hodinky DZ09 za 14 €

DZ09. Tieto smarthodinky nám v redakcii vyčarovali široký úsmev na tvári. O to viac nás prekvapila skutočnosť, že recenzia na tieto hodinky je jednou z najčítanejších v histórii nášho portálu. O kvalitách a záporoch sa môžete presvedčiť sami v našej detailnej recenzii. Najväčším lákadlom hodiniek je skvelý vzhľad, vstavaný 0,3 MPx či možnosť vloženia SIM kariet. Nesmie zabúdať ani na možnosť prezerenia oznámení a DZ09 sa skvelo hodia aj pre nadšencov športových aktivít. Cena 14 € je priam až na hranici s trestnou činnosťou a v mene celej redakcie ich môžeme len doporučiť.

Aiwatch A8
Cena: 16 €

aiwatch-a8

Kúpiť Aiwatch A8 za 16 €

Ak zháňate úplne jednoduché inteligentné hodinky a nie ste náročný používateľ, Aiwatch A8 bude pre vás to pravé orechové. Tieto hodinky stoja smiešnych 16 €, no v ich výbave nájdeme 1,54″ TFT displej, MediaTek MTK6261 procesor, slot pre microSD a SIM karty, 0,3 MPx fotoaparát, 350 mAh batériu, vode odolnosť, pedometer, monitor vášho spánku a oveľa viac. Aiwatch A8 stoja minimálne za vyskúšanie!

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom