banner-mate-9Trh s inteligentnými hodinkami sa za posledné roky poriadne rozrástol, no za najlepšie sú stále považované modely z čias ich rozkvetu. Ak by si sa v dnešnej dobe opýtal, ktoré inteligentné hodinky sú najlepšie, s najväčšou pravdepodobnosťou by si dostal odpoveď Moto 360 druhej generácie alebo Huawei Watch.

Huawei Watch boli predstavené ešte v marci 2015, čiže čoskoro budú mať za sebou úspešné dva roky pôsobnosti. Aby si Huawei nestratil priazeň fanúšikov, prišiel čas svoje inteligentné hodinky aktualizovať. Priaznivé informácie dnes priniesol web VentureBeat. Podľa jeho slov sa druhej generácie dočkáme už budúci mesiac na veľtrhu MWC 2017.

Huawei Watch W1 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

Súčasné Huawei Watch

Súčasné Huawei Watch

zdroj fotografie: NeoGAF

Nakoľko prvá generácia hodiniek bola obľúbená najmä vďaka elegantnému dizajnu, vo vynovenej verzii sa dizajn pravdepodobne zásadne nezmení. Očakáva sa však menšia hrúbka, kvôli ktorej boli Huawei Watch často kritizované používateľmi. Veľmi vítaným vylepšením by mala byť aj prítomnosť klasických mobilných sietí, vďaka ktorým budú hodinky schopné samostatne uskutočňovať hovory či prijímať SMS správy.

TIP: IFA 2015 | Huawei predstavil nové hodinky Huawei Watch

huawei-watch-images-leak2_1020.0
zdroj fotografie: NeoGAF

Spolu s novými hodinkami príde vo februári aj Android Wear 2.0. Podľa dohadov ho Google oficiálne predstaví už 9. februára a ukáže aj prvé dve hodinky s týmto vynoveným systémom. Prvými smart hodinkami s Android Wear 2.0 teda budú počiny od LG a neskôr na prelome februára a marca by sa mal do hry pridať aj čínsky Huawei.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP