banner-mate-8
Huawei sa pripravuje na predstavenie svojej novej vlajkovej lode, ktoré sa bude konať už 6. apríla v Londýne. Doteraz si pre fanúšikov pripravili niekoľko teaserov, ktoré naznačujú duálny zadný fotoaparát. V AnTuTu sa teraz objavili jeho detailnejšie špecifikácie aj s výsledkom tohto benchmarku.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Z predošlých únikov sme sa už o novom modeli čínskej spoločnosti Huawei dozvedeli všeličo. Predpokladá sa, že príde v troch verziách, že bude mať na zadnej strane dva fotoaparáty a dokonca sme už zo živých fotiek nazreli aj na jeho dizajn. Teraz na povrch vyplávalo AnTuTu skóre nového modelu a podľa všetkého sa jedná o vylepšenú verziu. Huawei P9 Max je považovaný za vhodného kandidáta. Ten by mal okrem nového procesora priniesť aj 4 GB RAM, 64 GB pamäte, FullHD displej, 13 MPx zadný a 8 MPx predný fotoaparát. Testovaný smartfón bežal na Androide 6.0.

Huawei P8 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>


Huawei P9 kirin 955 antutu

Toto je prvýkrát, čo vidíme Kirin 955 v akcii. Pri porovnávaní v AnTuTu má oproti 950-ke podstatne vyšší výkon. Podarilo sa mu získať 96 tisíc bodov, čo je 10-tisícový nárast oproti predchodcovi. Porovnajte ho však ku konkurencii a zistíte, že to stále nie je ono, nedávno predstavený 10-jadrový čip Helio X25 získal približne 100 tisíc. O Snapdragone 820 či Exynose 8890 ani nehovoriac.

Huawei P9 kirin 955 antutu 2Pred tým, než vytiahnete svoje vidly, majte na pamäti jednu vec: benchmarky nie sú všetko. Jediné, na čom záleží, je výkon v reálnom živote. Na ten si ale ešte budeme musieť pár týždňov počkať.

Zdroj: Gizmochina.com

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP