banner-nexus-6p
Keď spoločnosť uviedla svoj mid-range smartfón Huawei P8 Lite, nedúfala v nijak oslnivé predajné čísla. Opak sa však stáva pravdou a práve P8 Lite je jedným z najúspešnejších smartfónov spoločnosti. Táto situácia sa potvrdila ja na našom trhu, kde si Huawei P8 Lite taktiež obľúbilo široké spektrum ľudí. 

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Portál Heureka.sk už dlhé mesiace udeľuje titul najobľúbenejšieho smartfónu na Slovensku práve modelu Huawei P8 Lite. Tento smartfón si Slováci zamilovali a o kvalitách sme sa mohli presvedčiť aj v našej podrobnej recenzii. Huawei P8 Lite prináša plne dostačujúci 5-palcový HD displej, ktorý je zasadený do plastovej konštrukcie. Pod kapotou nájdeme procesor Kirin 620 z domácej dielne Huawei a 2 GB pamäte RAM. Výrobca zvolil 16 GB inertné úložisko a relatívne dostačujúcu 2200 mAh batériu. Po softvérovej stránke sme sa dočkali Androidu 5.0.2, ktorý pracuje pod nadstavbou EMUI.

HUAWEI P8 Lite môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>


Huawei P8 Lite
Na zadnej strane nájdeme 13 MPx fotoaparát s duálnym LED bleskom. Pre mnohých je prioritným prvkom podpora našich LTE frekvencií a P8 Lite ju spĺňa do bodky. Nesmie chýbať ani DualSIM funkcionalita. Momentálna cena Huawei P8 Lite sa pohybuje okolo 198 €, čo je výborná cena a týmto tempom by sa mohol P8 Lite udržať na čele ešte niekoľko mesiacov.

Vývoj ceny Huawei P8 Lite:

Graf ceny produktu HUAWEI P8 Lite poskytuje server Heureka.sk

Huawei P8 Lite Huawei P8 Lite Huawei P8 Lite Huawei P8 Lite

Zdroj: Heureka.sk

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú