banner-p9Čínsky výrobca zožal nemalé úspechy na všetkých možných frontoch. Sprvu sa modelu P9 veľmi neverilo, no čas ukázal, že Huawei vytvoril takmer dokonalé dielo. Je teda logické, že spoločnosť momentálne neoddychuje a všetky svoje prostriedky venuje do výroby budúcoročnej P10-ky. 

Určite ste si už všimli, že posledné týždne čoraz väčšmi prinášajú informácie o vlajkovej lodi Huawei pre rok 2017. Dozvedeli sme sa možné špecifikácie vďaka známemu benchmarku GFXBench a dnes tu máme celkovo dve fotografie s možným dizajnom smartfónu. Práve dizajn prejde len minimálnymi zmenami, ktoré sa dotknú oblejších bokov a na prednej strane vidíme obrys domovského tlačidla. V tlačidle by sa mal podľa všetkého nachádzať skener odtlačkov prstov. Na zadnej strane prototypu nechýba ani duálny fotoaparát.

Huawei P9 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

TIP: Známy benchmark odhalil možné špecifikácie Huawei P10

Nevieme zaručiť, že bude obsahovať certifikáciu Leica, no vzhľadom na úspešnú spoluprácu je táto možnosť veľmi pravdepodobná. Pripomeňme si ešte tie nedávno uniknuté hardvérové špecifikácie, ktoré hovorili o 5,5-palcovom 2K displeji, procesore Kirin 960, 4 / 6 GB RAM pamäte, 128 / 256 GB interného úložiska a o výkonnom grafickom akcelerátore Mali-G71. Aj keď sa v poslednom čase roztrhlo vrece s novými informáciami o modeli P10, netreba zabúdať na fakt, že predstavenie je stále vzdialené niekoľko mesiacov.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP