Jeden z najväčších a najočakávanejších technologických veľtrhov tohto roka sa nezadržateľne blíži. Mobile World Congress, označovaný aj skratkou MWC, bude už tradične hostiť španielska Barcelona, do ktorej zavítajú ľudia z celého sveta. Tí sa rozhodne majú na čo tešiť, nakoľko sa tohto technologického sviatku zúčastnia takmer všetci svetoví výrobcovia smartfónov.

Na svoje si nepochybne prídu aj obdivovatelia čínskej spoločnosti Huawei, ktorá už v minulosti oznámila, že na MWC rozhodne nebude chýbať. Okrem toho však len zopár hodín dozadu uzrelo svetlo sveta zaujímavé video, ktoré láka na oficiálne predstavenie novej vlajkovej lode s označením Huawei P10. Táto pripravovaná novinka bude svetu odhalená presne 26. februára, a teda jeden deň pred oficiálnym začiatkom spomínaného veľtrhu. Tejto obľúbenej spoločnosti sa tak dostala nesmierna pocta zo strany organizátorov, ktorí chcú svoj otvárací ceremoniál spojiť práve s očakávanou novinkou od čínskeho giganta.

Huawei P9 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

Nenechaj si ujsť
Nové video odhaľuje každý detail vlajkovej lodi Huawei P10

K tomu všetkému spoločnosť vo videu nepriamo naznačila opätovné využitie duálneho fotoaparátu. Ten by mal, rovnako ako jeho predchodca, niesť certifikáciu spoločnosti Leica. Snímka tiež odhalila nové motto: „Zmeň spôsob, akým na teba svet hľadí“, ktoré bude s najväčšou pravdepodobnosťou použité pri budúcej reklamnej kampani na Huawei P10. Miernym sklamaním však je, že spoločnosť vo videu nezmienila očakávanú vylepšenú verziu tohto smartfónu s názvom Huawei P10 Plus. Napriek tomu sa ale 26. februára zrejme dočkáme aj tohto vylepšeného modelu.

Pošli nám TIP na článokSmartfóny