Jeden z najväčších a najočakávanejších technologických veľtrhov tohto roka sa nezadržateľne blíži. Mobile World Congress, označovaný aj skratkou MWC, bude už tradične hostiť španielska Barcelona, do ktorej zavítajú ľudia z celého sveta. Tí sa rozhodne majú na čo tešiť, nakoľko sa tohto technologického sviatku zúčastnia takmer všetci svetoví výrobcovia smartfónov.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Na svoje si nepochybne prídu aj obdivovatelia čínskej spoločnosti Huawei, ktorá už v minulosti oznámila, že na MWC rozhodne nebude chýbať. Okrem toho však len zopár hodín dozadu uzrelo svetlo sveta zaujímavé video, ktoré láka na oficiálne predstavenie novej vlajkovej lode s označením Huawei P10. Táto pripravovaná novinka bude svetu odhalená presne 26. februára, a teda jeden deň pred oficiálnym začiatkom spomínaného veľtrhu. Tejto obľúbenej spoločnosti sa tak dostala nesmierna pocta zo strany organizátorov, ktorí chcú svoj otvárací ceremoniál spojiť práve s očakávanou novinkou od čínskeho giganta.

Huawei P9 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

Nenechaj si ujsť
Nové video odhaľuje každý detail vlajkovej lodi Huawei P10

K tomu všetkému spoločnosť vo videu nepriamo naznačila opätovné využitie duálneho fotoaparátu. Ten by mal, rovnako ako jeho predchodca, niesť certifikáciu spoločnosti Leica. Snímka tiež odhalila nové motto: „Zmeň spôsob, akým na teba svet hľadí“, ktoré bude s najväčšou pravdepodobnosťou použité pri budúcej reklamnej kampani na Huawei P10. Miernym sklamaním však je, že spoločnosť vo videu nezmienila očakávanú vylepšenú verziu tohto smartfónu s názvom Huawei P10 Plus. Napriek tomu sa ale 26. februára zrejme dočkáme aj tohto vylepšeného modelu.

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
67%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
33%
O autorovi
Patrik Tarics
Pre technológie dýcham! Okrem toho ma však zaujímajú aj dobré filmy, seriály, hudba a šport každého druhu. Ak chceš so mnou prehodiť pár slov, môžeš ma kontaktovať na mail [email protected]