Dlho očakávaná výstava MWC 2017 je už takmer za dverami. Na tejto významnej udalosti sa nám predstaví aj nová vlajková loď Huawei P10. Teraz sa ale naskytá možnosť vidieť túto špičkovú novinku v predstihu na videu, kde sa ukazuje v celej svojej kráse.

Síce sa nejedná o video s reálnymi zábermi, no aj podoba spracovaná v CAD programe vyzerá naozaj skvele. Na sociálnej sieti Twitter zverejnil toto video používateľ s nickom @OnLeaks. Podľa doteraz dostupných informácií dostane P10-ka snímač odtlačkov prstov, ktorý bude zakomponovaný v domovskom hardvérovom tlačidle pod obrazovkou. Tým sa odlíši od svojho predchodcu, ktorý mal spomínaný snímač na zadnej strane. Huawei vybaví svoju novú pýchu aj skvelým 5,2″ displejom s QHD rozlíšením.

Huawei P10zdroj fotografie: Gizmochina

Nenechaj si ujsť
Huawei si za svoju budúcu vlajkovú loď P10 nechá poriadne priplatiť

Smartfón bude znova vyrobený z hliníkovej konštrukcie, zatiaľ čo zadný duálny fotoaparát bude chránený sklom. Pokračovateľ P-línie príde aj so skosenými hranami a celkový dizajn bude tak oveľa príjemnejší. Zvyšné prvky, ako hardvérové tlačidlo napájania a ovládanie hlasitosti ostanú na pôvodnom mieste. Opačnú stranu obsadí slot pre SIM karty a spodnú časť bude znova tvoriť USB Type-C konektor pre nabíjanie, vedľa ktorého sa umiestni reproduktor a 3,5 mm audio jack. Do oficiálneho predstavenia ostáva ešte niekoľko dní, no zatiaľ si môžeš pozrieť túto špičkovú novinku na priloženom videu.

Pošli nám TIP na článokNovinky