Každoročne sa dočkáme niekoľko vlajkových lodí v špeciálnych a prémiových prevedeniach. Spoločnosť Legend neprehliadla ani novučičký Huawei P10 a zopár kúskov tak vyrobí v naozaj luxusnom prevedení. 

Legend patrí medzi známych výrobcov luxusných smartfónov, ktoré sa výhradne produkujú ručne vo Fínsku. Nový Huawei P10 sa tiež dočkal svojho jedinečného prevedenia. Spoločnosť pridáva na zadnú stranu draka z 24-karátového zlata, ktorého oči dokonca tvoria červené diamanty. V pláne je vyrobiť iba osem kusov tohto krásavca, takže ak sa ti doma alebo na účte len tak povaľuje približne 2700 €, objednávku by si mal podať čo najskôr. Na spodnej strane sa ešte nachádza nápis „Handcrafted in Finland“ (ručne vyrobené vo Fínsku) a poradové označenie 1/8, 2/8, 3/8 a tak ďalej.

Huawei P10 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

huawei p10
zdroj fotografie: AndroidHeadlines

Zobraziť slovenskú cenu Huawei P10

Zákazník si môže vybrať z 24-karátového zlata, platiny alebo ružového zlata. Keďže si však zákazník za smartfón zaplatí takúto sumu, výrobca ponúka oveľa viac možností prispôsobenia. Vybrať si môže dizajn draka, exotické kože či rôzne diamanty pre oči draka. Smartfón potom prichádza v luxusnom drevenom balení so špeciálnym certifikátom a záručnými kartami. Cena za Huawei P10 v takomto prevedení sa pohybuje od 2670 do 2790 € v závislosti od zvolenej konfigurácie.

huawei p10
zdroj fotografie: Techmiao

nenechaj si ujsť
Huawei P10 a P10 „Plus“ trhajú v domovskej Číne predajné rekordy!

P10-ka je aj bez zlata a iných luxusných elementov veľmi podarený smartfón. Jej kovové telo je dokonale zaoblené a je dostupné v rôznych farbách. Šmrnc mu dodáva aj 5.1-palcový FullHD displej, výkonný procesor Kirin 960 či 4 GB pamäť RAM. Hlavným lákadlom je, samozrejme, duálny fotoaparát certifikovaný spoločnosťou Leica. O celkovú energiu sa stará 3200 mAh akumulátor. Na Slovensku jeho cena začína na úrovni 599 €. To je však pochopiteľne bez spomínaných luxusných elementov.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP