Čínsky Huawei sa za pár krátkych rokov stihol plne etablovať medzi svetovou špičkou vo výrobe smartfónov. Neustále napredovanie v súčasnosti druhého najväčšieho výrobcu na svete badať najmä v modelovej rade s označením P, ktorá rok čo rok rastie na kvalite. Zároveň sa však, bohužiaľ, zvyšuje aj jej cena.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

V našich končinách veľmi obľúbený výrobca kedysi ponúkal svoje zariadenia za poriadne nízke sumy, o ktorých sa nám však dnes môže iba snívať. Len nedávno odhalené vlajkové lode P10 a Huawei P10 Plus to potvrdzujú azda najlepšie, nakoľko si ich samotná spoločnosť cení na poriadne tučný balík peňazí. Ambiciózny čínsky výrobca tak začína konkurovať Applu a Samsungu nielen schopnosťami smartfónov, ale aj vskutku odvážnou cenovou politikou. Dvojica noviniek sa začne oficiálne predávať už budúci mesiac, pričom si ich presnú cenu môžeš prezrieť nižšie.

Huawei P9 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

Huawei P10 64 GB – 649 €

Huawei P10 Plus 64 GB – 699 €

Huawei P10 Plus 128 GB – 799 €

Nenechaj si ujsť
Huawei P10 a P10 Plus oficiálne: Pravé vlajkové lode?

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
8%
Chcem to
0%
Mám to
8%
Nepáči sa mi to
54%
Neznášam to
31%
O autorovi
Patrik Tarics
Pre technológie dýcham! Okrem toho ma však zaujímajú aj dobré filmy, seriály, hudba a šport každého druhu. Ak chceš so mnou prehodiť pár slov, môžeš ma kontaktovať na mail [email protected]