banner-mate-8
O čínskom gigantovi Huawei a o jeho plánoch vrhnúť sa na trh s hybridnými notebookmi sme vás už informovali. Zdá sa, že tieto správy boli pravdivé a nový produkt by mal byť predstavený na Mobile World Congress. Zatiaľ sa v jeho súvislosti najčastejšie skloňuje slovo Matebook.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Vyplýva to z tvrdení viceprezidenta Huawei, Xu Qin Songa. Ten sa vyjadril, že Huawei sa chcel vylepšovať tým, že bude prinášať „smart“ produkty pohodlné pre užívateľa. Neskôr, samotný výkonný riaditeľ Huawei Yu Chengdong uviedol, že PC priemysel potrebuje novú injekciu. Navyše, Huawei uverejnil pozvánku na pripravovaný event na Mobile World Congress v Barcelone už tento víkend.

HUAWEI MATE 8 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>


huawei notebook teaser

Huawei Matebook by mal byť hybridný tablet s dual-boot funkciou (Android a Windows 10 v jednom), očakáva sa tiež Intel procesor, stylus pero (ktoré tiež vidíme na obrázku) a mal by byť zameraný najmä na biznis a od toho by sa mala odvíjať aj cena. To, či sú novinky pravdivé a skutočne sa jedná o nový tablet, alebo má Huawei ešte iné eso v rukáve, sa dozvieme už tento víkend. Sledujte nás, od 21. februára sa to totiž bude hemžiť novinkami zo sveta technológií.

Zdroj: Gizmochina.com

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP