Huawei Mate 9 na renderoch predvádza ukážkový dizajn s duálnym fotoaparátom

banner-p9Nástupca minuloročného modelu Huawei Mate 8 sa ukazuje na ďalších renderoch. Dizajn sa zhoduje s tým, ktorý sme videli nedávno. Napriek tomu, že nový Huawei Mate 9 bude pravdepodobne predstavený až koncom roka, úniky informácií a fotografií začínajú už teraz. 

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Len pred pár dňami sme vám priniesli článok, ktorý sa týkal prvých reálnych fotografií zariadenia. Dnes tu máme opäť ďalšie fotografie, ktorými sú tentokrát rendery a potvrdzujú doteraz známy dizajn. Na renderoch môžete vidieť smartfón z prednej aj zadnej strany, no tentokrát v sivom farebnom prevedení. Duálny fotoaparát či snímač odtlačkov prstov perfektne korešpondujú s predošlými fotografiami.

Huawei Mate 8 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

 

TIP: Prvé reálne fotografie konštrukcie Huawei Mate 9

Huawei Mate 9 by mal prísť s veľkým 5,9-palcovým FullHD displejom, procesorom Kirin 960, 4 GB RAM pamäťou a duálnym fotoaparátom, o ktorom zatiaľ nemáme bližšie informácie. Je však možné, že bude mať rozlíšenie 12 MPx a na jeho vývoji sa bude opäť podieľať spoločnosť Leica. Huawei síce potvrdil dôležitú konferenciu na blížiacom sa veľtrhu IFA 2016, no pravdepodobnosť predstavenia Mate 9 je takmer nulová. Pripravovaného phabletu sa tak dočkáme až koncom roka, podobne ako bol Mate 8 predstavený v decembri 2015.

Staršie reálne fotografie 

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
100%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Peter Puhovich
Študent so zameraním na grafický dizajn, fanúšik smartfónov, ale aj iných IT zariadení. O technológie som sa začal zaujímať vďaka svojmu prvému Android tabletu a po čase ma zaujali aj čínske zariadenia. Ak budete mať akékoľvek otázky, môžete ma kontaktovať e-mailom alebo na sociálnych sieťach.