banner-mate-8
O nadchádzajúcom high-end phablete Huawei Mate 9 sa toho popísalo už skutočne veľa. Doteraz však stále nepoznáme dátum predstavenia, ktorý je, nanešťastie, ešte poriadne vzdialený. To však nebráni novým únikom, ktoré sa postupom času snažia vyskladať skladačku o pripravovanom zariadení obľúbeného čínskeho výrobcu. Najnovšie sme sa tak dočkali naozaj početnej porcie renderov.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Táto početná séria nových renderov pochádza z dobre známej sociálnej siete Weibo, ktorá už pravidelne prináša informácie o nových smartfónoch. Na 7 obrázkoch môžme vidieť jedno a to isté zariadenie, avšak v 7 rôznych farebných prevedeniach. Priaznivcov hodnotných materiálov poteší hliník, ktorý sa bude ťahať pozdĺž celej zadnej strany prístroja. Táto strana rovnako ponúkne duálny fotoaparát, na ktorom sa vyníma nápis Leica. Ten naznačuje opätovnú spoluprácu medzi týmito dvoma gigantickými spoločnosťami.Túto informáciu ďalej podporil aj fakt, že obe spoločnosti tvrdo spolupracujú na výskume nových riešení mobilných fotoaparátov, čo viedlo k spoločnému záujmu o postavenie nového výskumného laboratória v Nemecku.

Huawei Mate 8 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

huawei-mate-9-render

Ďalej by sme sa mohli dočkať aj laserového zaostrovania, čo naznačuje čierny senzor umiestnený napravo od duálneho snímača. Na protiľahlej strane sa zas bude vynímať dvojtónový LED blesk a priestor pod fotoaparátom vyplní skener odtlačkov prstov. Predchádzajúce informácie ďalej tvrdili, že Huawei Mate 9 bude obohatený o zbrusu nový čipset Kirin 960, Android vo verzii 7.0 Nougat, ale aj o optickú stabilizáciu obrazu. Ďalšie informácie vám určite odhalíme v priebehu času, tak neváhajte a sledujte nás aj naďalej.

TIP: Predstavenie Huawei Mate 9 sa blíži, nový pútač odhaľuje vzhľad a parametre phabletu

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
80%
Chcem to
20%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Patrik Tarics
Pre technológie dýcham! Okrem toho ma však zaujímajú aj dobré filmy, seriály, hudba a šport každého druhu. Ak chceš so mnou prehodiť pár slov, môžeš ma kontaktovať na mail [email protected]