Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

banner-p9Huawei začal pred pár dňami rozposielať pozvánky na konferenciu konajúcu sa 1. septembra. Špekulovalo sa, že na tejto akcii sa dočkáme vlajkového modelu Huawei Mate 9. Jeden z manažérov firmy však tieto správy poprel a nového zariadenia z línie Mate sa zrejme dočkáme až na konci roka.

[/blockquote]

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Manažér smartfónovej divízie Huawei, Bruce Lee, priniesol viac svetla do záležitosti okolo septembrovej konferencii. Uviedol, že model Mate 9 nemôžeme očakávať tak skoro, a to najmä s ohľadom na dátum predstavenia modelu Mate 8. Ten bol uvedený na trh len v decembri minulého roku. Ktoré zariadenie teda 1. septembra uvidíme? Hlavným favoritom sa stáva Huawei Mate S2, aj keď je okolo neho rovnako veľa otáznikov.

[tip color=“white“]TIP: Huawei údajne pracuje na vlastnom operačnom systéme [/tip]

Huawei Mate 8 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>


mate-9-wont-launch-in-september

Pre Huawei by tak mohlo ísť o možnosť predstaviť smartfón s vylepšenou Force Touch technológiou a novým procesorom Kirin 960. Predchádzajúca generácia Mate S ponúkala aj odolnosť voči vode a bolo by skvelé, ak by sa podarilo túto vlastnosť implementovať aj do nového modelu. Novinka pravdepodobne prinesie aj duálny fotoaparát. Či to však bude 20 MPx snímač od Leica, nie je isté. S takýmito špecifikáciami by Huawei Mate S2 mohol predstavovať celkom solídnu konkurenciu pre očakávane modely iPhone 7 Plus a Samsung Galaxy Note 7.

Zdroj: Gizmochina.com

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú