Huawei Mate 9 nebude predstavený na septembrovej konferencii, tvrdí manažér spoločnosti

Teraz čítate
Huawei Mate 9 nebude predstavený na septembrovej konferencii, tvrdí manažér spoločnosti

banner-p9Huawei začal pred pár dňami rozposielať pozvánky na konferenciu konajúcu sa 1. septembra. Špekulovalo sa, že na tejto akcii sa dočkáme vlajkového modelu Huawei Mate 9. Jeden z manažérov firmy však tieto správy poprel a nového zariadenia z línie Mate sa zrejme dočkáme až na konci roka.

[/blockquote]

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Manažér smartfónovej divízie Huawei, Bruce Lee, priniesol viac svetla do záležitosti okolo septembrovej konferencii. Uviedol, že model Mate 9 nemôžeme očakávať tak skoro, a to najmä s ohľadom na dátum predstavenia modelu Mate 8. Ten bol uvedený na trh len v decembri minulého roku. Ktoré zariadenie teda 1. septembra uvidíme? Hlavným favoritom sa stáva Huawei Mate S2, aj keď je okolo neho rovnako veľa otáznikov.


Huawei Mate 8 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>


mate-9-wont-launch-in-september

Pre Huawei by tak mohlo ísť o možnosť predstaviť smartfón s vylepšenou Force Touch technológiou a novým procesorom Kirin 960. Predchádzajúca generácia Mate S ponúkala aj odolnosť voči vode a bolo by skvelé, ak by sa podarilo túto vlastnosť implementovať aj do nového modelu. Novinka pravdepodobne prinesie aj duálny fotoaparát. Či to však bude 20 MPx snímač od Leica, nie je isté. S takýmito špecifikáciami by Huawei Mate S2 mohol predstavovať celkom solídnu konkurenciu pre očakávane modely iPhone 7 Plus a Samsung Galaxy Note 7.

Zdroj: Gizmochina.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Pavol Lupták
Som študentom vysokej školy so zameraním na IT technológie. Preto je u mňa prirodzený záujem o najnovšie novinky z mobilnej sféry. Nejde len o smartfóny, ale aj notebooky, nositeľnú elektroniku či virtuálnu realitu. Fanúšikom čínskych telefónov som sa stal po nástupe zariadenia INew V3 niekedy v roku 2013. Odvtedy ma čínsky trh neprestáva udivovať. Som rád, že sa pohľad na čínske produkty začal meniť a spoločnosť prestáva vnímať tieto zariadenia s obavami či výsmechom. Vo voľnom čase nepohrdnem dobrou knihou či edukatívnym dokumentom. Milujem šport akéhokoľvek druhu.