Huawei Mate 9 nebude predstavený na septembrovej konferencii, tvrdí manažér spoločnosti

banner-p9Huawei začal pred pár dňami rozposielať pozvánky na konferenciu konajúcu sa 1. septembra. Špekulovalo sa, že na tejto akcii sa dočkáme vlajkového modelu Huawei Mate 9. Jeden z manažérov firmy však tieto správy poprel a nového zariadenia z línie Mate sa zrejme dočkáme až na konci roka.

[/blockquote]

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Manažér smartfónovej divízie Huawei, Bruce Lee, priniesol viac svetla do záležitosti okolo septembrovej konferencii. Uviedol, že model Mate 9 nemôžeme očakávať tak skoro, a to najmä s ohľadom na dátum predstavenia modelu Mate 8. Ten bol uvedený na trh len v decembri minulého roku. Ktoré zariadenie teda 1. septembra uvidíme? Hlavným favoritom sa stáva Huawei Mate S2, aj keď je okolo neho rovnako veľa otáznikov.


Huawei Mate 8 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>


mate-9-wont-launch-in-september

Pre Huawei by tak mohlo ísť o možnosť predstaviť smartfón s vylepšenou Force Touch technológiou a novým procesorom Kirin 960. Predchádzajúca generácia Mate S ponúkala aj odolnosť voči vode a bolo by skvelé, ak by sa podarilo túto vlastnosť implementovať aj do nového modelu. Novinka pravdepodobne prinesie aj duálny fotoaparát. Či to však bude 20 MPx snímač od Leica, nie je isté. S takýmito špecifikáciami by Huawei Mate S2 mohol predstavovať celkom solídnu konkurenciu pre očakávane modely iPhone 7 Plus a Samsung Galaxy Note 7.

Zdroj: Gizmochina.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Pavol Lupták
Už počas štúdia na vysokej škole bol môj záujem pomerne neustále upriamený na najnovšie novinky zo sveta moderných technológií a vedy. S radosťou ich teraz testujem a najmä odhaľujem ich nedostatky. Zaujímam sa aj o témy ohľadom bezpečnosti dát a ochrany súkromia na internete. Moje postrehy a niečo zo súkromia môžeš sledovať aj na Instagrame a Twitteri (@l_u_p_t_i). E-mail: [email protected]