Huawei Mate 8 sa predvádza v plnej svojej kráse na úžasných fotografiách

Teraz čítate
Huawei Mate 8 sa predvádza v plnej svojej kráse na úžasných fotografiách

banner-nexus-6pNajväčší čínsky výrobca, spoločnosť Huawei, včera predstavil novú vlajkovú loď, Huawei Mate 8, ktorá ma spoločnosti priniesť obrovské zisky. Na prvý pohľad nás okamžite zarazil úžasný dizajn.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Práve dizajn je oblasť, v ktorej sa cíti Huawei ako ryba vo vode. Spoločnosť preukázala veľmi kvalitné zručnosti, ktoré sa odzrkadlili na celkovom dojme z novinky. Dnes sme sa dočkali plnohodnotných záberov v špičkovej kvalite. Pre rekapituláciu si pripomeňme, že Huawei Mate 8 prichádza s veľkým 6-palcovým FullHD dsiplejom, procesorom Kirin 950, Androidom 6.0 Marshmallow, veľkou 4000 mAh batériou a s ďalšou veľmi veľmi bohatou výbavou, ktorej sme sa venovali v našom podrobnom článku. Dosť už čítania, kochajte sa krásnym dizajnom na tej najvyššej úrovni.

Galéria:

huawei-mate-8-4

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Dávid Igaz
Študent a fanúšik najnovších technológií. Pre web FonTech.sk som začal písať v roku 2015 a v súčasnosti sa starám o denné novinky, recenzie zariadení a o administráciu. Vo voľnom čase si rád pozriem dobrý film, vypočujem kvalitnú hudbu a vyskúšam novinky z rôznych oblastí techniky. V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať na david@fontech.sk.
  • miso

    Nikde som sa nepočítal ci bude aj dualsim?