Huawei v západnej Európe láme rekordy v počte predobjednávok svojho top modelu Mate 10 Pro. Ľudia si ho evidentne zamilovali.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Mate 10 Pro ide na dračku

Čínsky gigant predstavil svoje top modely Mate 10 / 10 Pro v októbri, no až teraz vstúpili na trh v západnej Európe a zákazníci si ho už môžu predobiednať. Čínsky gigant priznal, že v týchto krajinách prekročil očakávaný počet predobjednávok modelu Mate 10 Pro o 100 %, čím prekročil všetky doterajšie rekordy predobjednávok.

Technológiami nabitý Mate 10 Pro

Niet sa ani veľmi čomu čudovať. Huawei pripravil svojim konkurentom extrémne silného protivníka. S krásnym 6“ FullHD OLED displejom a bezrámikovým dizajnom je Mate 10 Pro jedným z najkrajších smartfónov na trhu.

Nenechaj si ujsť
Návštívili sme jedno z najprestížnejších výskumných centier v Európe. Takto sa testujú smarfóny

Vysoký výkon poskytne procesor Kirin 970, ktorý navyše integruje ako prvý procesir v histórii umelú inteligenciu. No aj vodeodolnosť či najnovší Android 8.0 Oreo robia z tohto smartfónu právom bestseller v západnej Európe. Kúpil si si ho aj ty?

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
17%
Páči sa mi to
8%
Chcem to
50%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
8%
Neznášam to
17%
O autorovi
Dávid Hrabčák
Som študent doktorandského štúdia na Technickej univerzite v Košiciach v odbore Multimediálne telekomunikácie. Moderné technológie sú pre mňa nie len niečo, čo študujem, ale aj koníček. Okrem technológií rád počúvam a tvorím elektornickú hudbu.