Huawei Honor 7 zaznamenal 9 miliónov predobjednávok

Nový top model spoločnosti Huawei, Honor 7, sa v domovskej Číne dostal k prvým predajcom, ktorí spustili predobjednávky. Výsledkom je davové šialenstvo po tejto špičkovej novinke. 

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Spoločnosť uvádza, že skladové zásoby boli vypredané za 2 minúty. Celkové čísla dosiahli závratné hodnoty a predaných bolo 9 miliónov kusov. Huawei Honor 7 prichádza s 5,2-palcovým FullHD displejom, procesorom Kirin 935, 3 GB RAM a 20 MPx fotoaparátom. Pod luxusnou konštrukciou sa skrýva 3100 mAh batéria. Interné úložisko má kapacitu 16 a 64 GB. Softvérovú časť Huawei Honor 7 zastrešuje Android 5.0 doplnený o používateľskú nadstavbu EMUI 3.1.

Huawei-Honor-7 (1)

Hlavným lákadlom pre mnohých je výborná cena. 16 GB verzia stojí 288 €, 16 GB verzia s podporou 4G Dual SIM má tiež priaznivú cenovku, 317 € a najvyššia verzia so 64 GB interným úložiskom stojí 360 €. Nový Huawei Honor 7 si už teraz získal mnohých fanúšikov a to vďaka špičkovej výbave a výbornej cene. Uvidíme, kam sa až vyšplhajú predajné čísla po spustení predaja na celosvetových trhoch.

Zdroj: Gizchina.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Dávid Igaz
Šéfredaktor a spoločník FonTech.sk, no najmä technologický nadšenec, ktorý nepohrdne akoukoľvek novinkou. Ak by si sa potreboval o niečom poradiť, neváhaj a napíš mi na [email protected]
  • Branislav Makan

    Tak tie ceny pojdu daleko vyssie na Slovensku. Uz na Buygou su daleko vyssie nez ich uvadzate tuna.