Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

O inteligentných hodinkách Huami Amazfit Watch si už určite čo to počul. Pochádzajú totižto od výrobcu svetovo najpredávanejších inteligentných fitness náramkov, Xiaomi Mi Band. 

Huami Amazfit Watch sú výsledkom spolupráce spoločností Huami a známeho čínskeho tech giganta Xiaomi. Ich kvalitu teda dokazuje nielen partnerstvo so Xiaomi, ale aj množstvo spokojných používateľov po celom svete. Teraz máš jedinečnú možnosť pridať sa k nim, a to za cenu, akú trh ešte nevidel.

Najnižšia cena tohto leta

Vďaka bleskovému výpredaju, ku ktorému sa dostaneš cez náš FonTech Shop, si môžeš smart hodinky Huami Amazfit Watch zakúpiť za skvelých 86 €! Za akciovú cenu kúpiš anglickú verziu hodiniek, takže rozsypaného čínskeho čaju sa obávať nemusíš.

Kúpiť športové smart hodinky Huami Amazfit za 86 €
Zľavový kupón vo FonTech Shope

Dlho by si však váhať nemal, pretože znova je k dispozícii len obmedzený počet kus, no výpredaj je tentokrát obmedzený aj časovo. Vďaka doprave EU Express ti hodinky navyše dorazia bez akýchkoľvek ďalších poplatkov.

Prémiové keramické sklo či vode odolnosť

Ako každý produkt z dielne Xiaomi, aj tento ponúka výbavu hodnú oveľa vyšších cenových kategórií. Hodinky sa pýšia rámom vyrobeným z keramického skla, ktoré zvyšuje celkovú odolnosť. Vo vnútri rámu sa nachádza dokonale okrúhly 1,3-palcový displej s rozlíšením 320 x 300 pixelov. Náramok potom tvorí kvalitná guma príjemná na nosenie. Bonusom je certifikácia IP67, ktorá zabezpečuje hodinkám odolnosť voči prachu a vode až do hĺbky jedného metra po dobu 30 minút.

Nechýba ani poriadna hardvérová výbava

Hlavnými funkciami hodiniek je rozhodne meranie srdcového tepu, vzdialenosti, času a rátanie krokov. Počas nocí zas poteší monitorovanie spánku. Všetky informácie si môže majiteľ hodiniek prezrieť v aplikácii Amazfit Watch. Vstavaný GPS čip navyše poskytuje presný záznam trasy. Po prepojení so smartfónom a príslušnou aplikáciou je ďalej možné nastaviť prijímanie upozornení o hovoroch, správach či notifikácií z iných aplikácií. Hodinky v sebe skrývajú aj WiFi pre pripojenie k internetu kvôli synchronizácii dát i aktualizáciám systému v hodinkách, ktoré výrobca vydáva veľmi často. Samozrejmosťou je Bluetooth vo verzii 4.0, ktorý hodinky udrží v kontakte s tvojím smartfónom.

Nenechaj si u
Recenzia | Huami Amazfit Sport Watch: Majú obrovský potenciál

Dostatočný výkon pre beh hodiniek podáva dvojjadrový 1,2 GHz procesor, 512 MB pamäť RAM a 4 GB interné úložisko. Veľmi užitočnou možnosťou je prenos hudby priamo do internej pamäte hodiniek, vďaka čomu môže ich používateľ počúvať hudbu cez Bluetooth slúchadlá aj bez smartfónu. Hodinky sú napájané 280 mAh batériou, ktorá vďaka úspornému displeju dokáže poskytnúť aj 7 dní výdrže. Pri každodennom zázname športovej činnosti so zapnutým GPS a všetkými športovými funkciami výdrž dosahuje slušných 3 – 5 dní.

Zamerané na športovcov

Systém ponúka záznam športov ako beh, rýchla chôdza, bicyklovanie, ale aj bicyklovanie na stacionárnom bicykli. Zaznamenať dokážu priemernú aj maximálnu rýchlosť, prevýšenie, spálené kalórie, srdcový tep počas celého výkonu športu či prejdenú vzdialenosť. Nechýbajú ani funkcie ako stopky, monitorovanie spánku, budík, kompas, možnosť vytvorenia tréningového plánu či počasie.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú