Pri návrhu týchto hodiniek spojili svoje sily spoločnosti Huami a Xiaomi. Vo výsledku sa im podarilo vytvoriť skvelé inteligentné hodinky vhodné nielen pre športových nadšencov. Aktuálne je tento kúsok vo verzii s anglickým jazykom dostupný v e-shope Geekbuying.com za doposiaľ najnižšiu cenu.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Názov Huami ti možno známy nie je, no ich produkty patria medzi tie najpopulárnejšie. Toto je totižto výrobca známych fitness náramkov Mi Band a Mi Band 2, ktoré pod sebou predáva čínske Xiaomi. Spoločnosti spolupracujú aj naďalej a už nejaký ten piatok predávajú aj plnohodnotné smartwatch. Inteligentné hodinky Huami Amazfit zaujmú už na prvý pohľad svojím dizajnom, vďaka ktorému sú vhodné nielen pre športovcov, ale aj ako elegantný doplnok pre každodenné používanie. Dojem z používania ešte vylepšuje množstvo užitočných funkcií, ktorými ich výrobca vybavil. Všetky informácie dokážu hodinky zobrazovať na okrúhlom displeji veľkom 1,34″ s rozlíšením 320 x 300 pixelov. Odolnosť voči prípadným škrabancom dosiahol výrobca použitím rámu z keramického skla.

Huami Amazfitzdroj fotografie: tjfer

Kúpiť Huami Amazfit v čiernom prevední za 101 €
Kupón: QVGTISCH

Samozrejmosťou je aj 22 mm široký gumenný náramok, no ten si v prípade potreby môžeš jednoducho vymeniť za akýkoľvek iný. Vďaka certifikácii IP67 sa do vnútra hodiniek Amazfit nedostane ani kvapka vody. Výpočtové procesy má na starosť dvojjadrový procesor s pracovnou frekvenciou 1,2 GHz. Ten spolupracuje s operačnou pamäťou RAM, ktorej veľkosť dosahuje 512 MB, čo je v tomto segmente úplne dostačujúca kapacita. Aby toho nebolo málo, k dispozícii je aj 4 GB vnútorné úložisko pre ukladanie záznamov zo športových aktivít či pesničiek.

Nenechaj si ujsť
Recenzia | Huami Amazfit Sport Watch: Majú obrovský potenciál

Huami Amazfit
zdroj fotografie: Dglte

Huami Amazifit dostali do vienka aj senzor pre meranie srdcového tepu, s ktorým bude cvičenie ešte efektívnejšie. Bežci si rozhodne zamilujú GPS systém s určovaním polohy v reálnom čase. Okrem toho však hodinky poskytnú informácie aj o rýchlosti, prejdenej vzdialenosti, prichádzajúcich notifikáciách či počasí. Na spárovanie so smartfónom slúži technológia Bluetooth vo verzii 4.0, no Huami nezabudlo ani na Wi-Fi pripojenie k internetu. Celý hardvér poháňa batéria s kapacitou 280 mAh a výdržou až 5 dní.

Huami Amazfit
zdroj fotografie: tjfer

Tieto inteligentné hodinky môžeš vďaka originálnej aplikácii pripojiť k akémukoľvek smartfónu s operačným systémom Android od verzie 4.4 KitKat a iOS od verzie 7.0. Hodinky Huami Amazfit môžu byť teraz tvoje za doposiaľ najnižšiu cenu na trhu, a to len vďaka exkluzívnemu kupónu QVGTISCH, ktorý cenu zníži na 101 €. Keďže ide o malý a ľahký balík, colné poplatky by ťa v tomto prípade nemali čakať.

Kupón aplikuješ priamo v košíku:

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
8%
Páči sa mi to
56%
Chcem to
8%
Mám to
4%
Nepáči sa mi to
24%
Neznášam to
0%
O autorovi
Kristián Hrušovský
Zakladateľ portálu FonTech.sk, milovník IT, smartfónov a kvalitnej hudby. Nepohrdnem ani kvalitnou turistikou na horskom bicykli či dobrým jedlom. Kontaktovať ma môžete na [email protected]