Čínsky trh s inteligentnými náramkami a hodinkami je veľmi rozmanitý a výber toho správneho zariadenia sprevádza niekoľko hodinové prehliadanie eshopov a porovnávanie produktov. Pri tomto náramku si však môžeš byť istý, že nakúpiš správne a nebudeš ľutovať.

Inteligentné (fitness) náramky od Xiaomi už pravdepodobne dobre poznáš. Vedel si však, že ich výrobu má sčasti na starosti Huami? Aj tento výrobca má vo svojom portfóliu svoje vlastné hodinky a náramky. Jedným z nich je aj Huami Amazfit Arc, ktorý je výbavou podobný známejšiemu Xiaomi Mi Band 2. Samotný náramok je vďaka nízkej hmotnosti veľmi pohodlný na nosenie a jeho prítomnosť na ruke ani nebudeš vnímať. Výhodou je tiež certifikácia IP67, ktorá znamená úplnú odolnosť voči prachu a náramok prežije aj ponorenie pod vodu do hĺbky jedného metra po dobu 30 minút.

huami amazfit arc
zdroj fotografie: Amazfit

Kúpiť Huami Amazfit Arc za 32 €
Kupón Mi1630FBIT

Zobrazovanie informácií pripadá 0.42-palcovému OLED displeju s UV povlakom a odolnosťou voči škrabancom. Ukázať ti môže aktuálny čas, počet krokov, prejdenú vzdialenosť, spálené kalórie, srdcový tep alebo stav batérie.  Všetky komponenty v náramku sú navyše navrhnuté tak, aby čo najmenej vplývali na výdrž batérie. Do konštrukcie sa vmestil 70 mAh akumulátor. Podľa výrobcu by mal vydržať slušných 20 dní na jedno nabitie. Po spárovaní so smartfónom cez Bluetooth 4.0 si môžeš nastaviť aj prijímanie notifikácií, ako napríklad prichádzajúcich hovorov či SMSiek.

zdroj fotografií: Amazfit

Nenechaj si ujsť
Xiaomi prichádza s dvomi parádnymi novinkami: Nové smartwatch a športový náramok

Ak by si navštívil oficiálnu stránku výrobcu, tak by si sa dozvedel, že Huami Amazfit Arc stoja 69,99 dolárov, čo je približne okolo 63 €. Ty ale teraz máš príležitosť získať ho o polovicu lacnejšie! Aktuálny výpredaj e-shopu Gearbest vedie k dokonalosti špeciálny kupón. Ak ťa teda tento náramok zaujal, stačí použiť kupón Mi1630FBIT. Cena sa ti vďaka nemu zníži na okúzľujúcich 32 €. Poštovné je bezplatné a o so žiadnymi ďalšími poplatkami sa tak nemusíš zaoberať.

Kupón aplikuješ priamo v košíku:

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú