Najnovšia vlajková loď spoločnosti HTC na trh prišla ako najlepší fotomobil súčasnosti. Potvrdzujú to aj tieto úžasné nočné fotky, ktoré boli vytvorené snímačom v HTC U11.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Už predošlé testy fotoaparátu potvrdili tvrdenie prestížneho testu DxOmark o tom, že HTC U11 je najlepší fotomobil súčasnosti. Veľkou slabinou väčšiny smartfónov, a to vrátane vlajkových lodí, je fotenie v nočných podmienkach. V takýchto prípadoch už začína úradovať šum a neostrosť. Naozaj dobrý fotomobil by ale mal zvládať aj takéto situácie.


zdroj fotografie: Flickr/kone5566938

Po tom, čo DxOmark vyhlásil fotoaparát v HTC U11 za najlepší, sa na známom webe Flickr objavili nočné fotografie zhotovené práve týmto smartfónom. Okrem toho, že ponúkajú dobrú ostrosť, podanie farieb a žiadny šum k nim snáď stačí dodať len toľko, že sú úžasné. Do článku sme umiestnili fotografie v menšej kvalite, takže ak by si mal záujem si ich pozrieť v originálnej kvalite, navštíviť Flickr. HTC U11 týmto len potvrdzuje svoju pozíciu najlepšieho fotomobilu súčasnosti.

-> Fotografie nájdeš v plnej kvalite tu. <-

HTC u11
zdroj fotografie: Flickr/kone5566938

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
25%
Páči sa mi to
50%
Chcem to
25%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Peter Puhovich
Študent so zameraním na grafický dizajn, fanúšik smartfónov, ale aj iných IT zariadení. O technológie som sa začal zaujímať vďaka svojmu prvému Android tabletu a po čase ma zaujali aj čínske zariadenia. Ak budete mať akékoľvek otázky, môžete ma kontaktovať e-mailom alebo na sociálnych sieťach.
 • trojan5000

  Je to naozaj z HTC, nie je to úprave ? :O

 • Laci Halász

  Robíte si prdel? :D Viete čo je nočná fotka? Nočná fotka je tam kde je minimum svetelného smogu vážení! Tu je viacej umelého svetla ako pri nakrúcaní nejakej priblbjej show..

 • peterpan

  parada! toto polozi aj samsung S8 a LG G6 na lopatky vazeni, zrejme tu mame best fotomobil roka! velka skoda toho absentujuceho jacku co ma na nom stve asi najviac.. este pockat na nove nokie 7,8,9 ci S8, X9 xpress music 2017 a OP5 a bude sa vyberat novy fon.. :) este som pomerne dost zvedavy na novy redmi pro 2 so snapom 660 prip na jesen kovove Mi6s a Mi6s plus (snad tam v dalsich xiaomi fonoch vratia ten jack a zachovaju prip este vylepsia fotak)

 • Tomas JuaNex Grman

  Co som pozeral fotky porovnania s S8 na gsm arene tak S8 sa mi zdali prirodzenejsie a lepsie vykreslene.

  @mobile