Najnovšia vlajková loď spoločnosti HTC na trh prišla ako najlepší fotomobil súčasnosti. Potvrdzujú to aj tieto úžasné nočné fotky, ktoré boli vytvorené snímačom v HTC U11.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Už predošlé testy fotoaparátu potvrdili tvrdenie prestížneho testu DxOmark o tom, že HTC U11 je najlepší fotomobil súčasnosti. Veľkou slabinou väčšiny smartfónov, a to vrátane vlajkových lodí, je fotenie v nočných podmienkach. V takýchto prípadoch už začína úradovať šum a neostrosť. Naozaj dobrý fotomobil by ale mal zvládať aj takéto situácie.


zdroj fotografie: Flickr/kone5566938

Po tom, čo DxOmark vyhlásil fotoaparát v HTC U11 za najlepší, sa na známom webe Flickr objavili nočné fotografie zhotovené práve týmto smartfónom. Okrem toho, že ponúkajú dobrú ostrosť, podanie farieb a žiadny šum k nim snáď stačí dodať len toľko, že sú úžasné. Do článku sme umiestnili fotografie v menšej kvalite, takže ak by si mal záujem si ich pozrieť v originálnej kvalite, navštíviť Flickr. HTC U11 týmto len potvrdzuje svoju pozíciu najlepšieho fotomobilu súčasnosti.

-> Fotografie nájdeš v plnej kvalite tu. <-

HTC u11
zdroj fotografie: Flickr/kone5566938

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
25%
Páči sa mi to
50%
Chcem to
25%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Peter Puhovich
Študent so zameraním na grafický dizajn, fanúšik smartfónov, ale aj iných IT zariadení. O technológie som sa začal zaujímať vďaka svojmu prvému Android tabletu a po čase ma zaujali aj čínske zariadenia. Ak budete mať akékoľvek otázky, môžete ma kontaktovať e-mailom alebo na sociálnych sieťach.