Dcérska firma Huawei včera predstavila vlajkovú loď Honor V9 a model strednej triedy Honor 8 Lite. Predstavovanie však neostalo len pri smartfónoch a výrobca ho ešte okorenil aj novým príslušenstvom.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Prvým gadgetom je Bluetooth headset pod menom Honor xSport. Výrobca udáva výdrž slúchadiel až do 10 dní a 11 hodín pri neustálom používaní. Disponujú aj membránou na mikrónovej úrovni a magnetickým tlmením. Dizajn je navrhnutý najmä pre športovcov, takže z uší by nemali vypadávať ani pri náročnejších podmienkach. Hmotnosť sa zastavila len na 5 gramoch a dostupné budú v červenom, modrom a čiernom farebnom prevedení. Predávať sa začnú 28. marca v čínskych e-shopoch za približne 40 €.


zdroj fotografie: Honor

Honor ďalej predstavil takzvaný Honor V9 kit, ktorý obsahuje originálny kryt a magnetický držiak. Za tento balíček si výrobca vypýta okolo 27 €. Na škodu nie je ani nabíjačka do auta s podporou rýchleho nabíjania pri výstupoch 9V/2A s cenou 20 €.

zdroj fotografie: Honor

Posledným príslušenstvom, ktoré Honor predstavil, je statív pomenovaný Honor Tripod Selfie-pole. Ten podporuje ovládanie cez Bluetooth a čínskych záujemcov vyjde na 16 €. Posledné 3 menované gadgety sa dostanú do predaja 18. marca.

Nenechaj si ujsť
Honor V9 oficiálne: Prvá skutočná vlajková loď v roku 2017 s procesorom Kirin 960 a duálnym fotoaparátom


zdroj fotografie: Honor

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
25%
Páči sa mi to
50%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
25%
Neznášam to
0%
O autorovi
Peter Puhovich
Študent so zameraním na grafický dizajn, fanúšik smartfónov, ale aj iných IT zariadení. O technológie som sa začal zaujímať vďaka svojmu prvému Android tabletu a po čase ma zaujali aj čínske zariadenia. Ak budete mať akékoľvek otázky, môžete ma kontaktovať e-mailom alebo na sociálnych sieťach.