banner-honor7
10. máj bude pre milovníkov čínskych smartfónov mimoriadne dôležitý deň. Dočkáme predstavenia doteraz najväčšieho smartfónu od Xiaomi a v rovnaký deň odhalí aj Honor svoju novú vlajkovú loď.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Tá by mala vychádzať z vlajkovej lode spoločnosti Huawei – Huawei P9, teda aspoň čo sa týka fotoaparátu. Je už totiž viacmenej potvrdené, že bude duálny. Bude sa tak jednať už o druhý smartfón spoločnosti s duálnym fotoaparátom (po Honore 6 Plus). A práve fotoaparát si zobral výrobca ako motív pri tvorbe pozvánok na predstavenie. Nielenže sa nimi duálny fotoaparát opäť „potvrdzuje“, ale vo vnútri obálok sa nachádzajú aj ukážkové fotografie vytvorené práve očakávaným Honorom V8.

Honor 7 16GB môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>


honor-v8-invite-01

Čo sa týka špecifikácií, tak najnovšie informácie tvrdia, že smartfón príde v dvoch verziách. Prvá (základná) by mala prísť s 5,7-palcovým FullHD displejom a čipsetom Kirin 950, kým lepšia varianta by mala ponúknuť tiež 5,7-palcový displej, no tentokrát s jemným 2K rozlíšením. Očakávať môžeme aj procesor Kirin 955 a väčšie úložisko. Ostatné špecifikácie by už mali ostať pri oboch modeloch rovnaké. Hovoríme o 4 GB RAM, 12 MPx duálnom fotoaparáte, 8 MPx prednom fotoaparáte a 3400 mAh batérii vo vnútri 7,55 mm tela. Do predstavenia ostáva len 7 dní, takže sa určite máme na čo tešiť.

Pravdepodobná podoba Honoru V8

Pravdepodobná podoba Honoru V8

Zdroj: Gizmochina.com

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom