Honor pozýva na predstavenie modelu V8 originálnymi pozvánkami

banner-honor7
10. máj bude pre milovníkov čínskych smartfónov mimoriadne dôležitý deň. Dočkáme predstavenia doteraz najväčšieho smartfónu od Xiaomi a v rovnaký deň odhalí aj Honor svoju novú vlajkovú loď.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Tá by mala vychádzať z vlajkovej lode spoločnosti Huawei – Huawei P9, teda aspoň čo sa týka fotoaparátu. Je už totiž viacmenej potvrdené, že bude duálny. Bude sa tak jednať už o druhý smartfón spoločnosti s duálnym fotoaparátom (po Honore 6 Plus). A práve fotoaparát si zobral výrobca ako motív pri tvorbe pozvánok na predstavenie. Nielenže sa nimi duálny fotoaparát opäť „potvrdzuje“, ale vo vnútri obálok sa nachádzajú aj ukážkové fotografie vytvorené práve očakávaným Honorom V8.

Honor 7 16GB môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>


honor-v8-invite-01

Čo sa týka špecifikácií, tak najnovšie informácie tvrdia, že smartfón príde v dvoch verziách. Prvá (základná) by mala prísť s 5,7-palcovým FullHD displejom a čipsetom Kirin 950, kým lepšia varianta by mala ponúknuť tiež 5,7-palcový displej, no tentokrát s jemným 2K rozlíšením. Očakávať môžeme aj procesor Kirin 955 a väčšie úložisko. Ostatné špecifikácie by už mali ostať pri oboch modeloch rovnaké. Hovoríme o 4 GB RAM, 12 MPx duálnom fotoaparáte, 8 MPx prednom fotoaparáte a 3400 mAh batérii vo vnútri 7,55 mm tela. Do predstavenia ostáva len 7 dní, takže sa určite máme na čo tešiť.

Pravdepodobná podoba Honoru V8

Pravdepodobná podoba Honoru V8

Zdroj: Gizmochina.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Peter Puhovich
Študent so zameraním na grafický dizajn, fanúšik smartfónov, ale aj iných IT zariadení. O technológie som sa začal zaujímať vďaka svojmu prvému Android tabletu a po čase ma zaujali aj čínske zariadenia. Ak budete mať akékoľvek otázky, môžete ma kontaktovať e-mailom alebo na sociálnych sieťach.