banner-mi-mix
Xiaomi pri predstavení revolučného Mi MIX spravilo poriadny rozruch. Po tom, čo bol spustený predaj smartfónu, začali aj ostatní výrobcovia pripravovať svoje koncepty zariadení, ktoré pre MIX majú byť konkurenciou. Ďalším výrobcom v poradí je Honor, dcérska spoločnosť Huaweiu. Prvé fotky chystaného smartfónu s obrovským displejom sa teraz objavili na internete.

Dcérska značka Huaweiu, Honor, pripravuje odpoveď pre Xiaomi. Pracuje totiž na konkurencii pre Mi MIX. Novinku má výrobca predstaviť na konferencii, ktorá sa bude konať už 16. decembra v Číne. Aj keď pôjde zrejme len o koncept, spoločnosť v ňom ale ukáže to najlepšie, čo vo svojej dielni skrýva. O koncepte Magic sme už počuli, no doteraz nebola známa jeho presná podoba. Tú nám teraz odhalila prvá uniknutá fotografia. Podľa informácií z čínskeho zdroja má displej Magicu ponúknuť kompaktnú 5″ uhlopriečku, na ktorej sa bude rozprestierať veľmi jemné 2K rozlíšenie.

huawei-honor-magic-nahlad

TIP: Huawei svoju konkurenciu pre Xiaomi Mi MIX predstaví už 16. decembra! Príde pod značkou Honor

Prvé zábery Honor Magic ukazujú minimálne bočné rámiky displeja, pod ktorým sa nachádza snímač odtlačkov prstov. Vidieť môžeme, že Huawei poňal vlastný „Concept Phone“ trochu inak a rámik na vrchnej a spodnej strane zachoval, pričom sa ich snažil čo najviac minimalizovať. Obrazovka je po okrajoch zahnutá a v spojení so svojou veľkosťou môžeme predpokladať, že novinka bude lídrom v pomere displeja k telu smartfónu. Okrem fotografie sa k nám dostali aj prvé informácie o hardvére tohto futuristického smartfónu. Jeho srdcom by mal byť starší Kirin 950, čo je v súčasnej dobe menším sklamaním. Dopĺňať ho má dvojica pamäťových čipov – 4 GB RAM a 64 GB vnútornej pamäte. Honor Magic bude okrem snímača odtlačkov prstov disponovať aj snímačom dúhovky oka, 12 MPx duálnym fotoaparátom a superrýchlym nabíjaním batérie, ktoré bude prebiehať pri výkone až 40W.

Predobjednať revolučný Xiaomi Mi MIX

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP