banner-honor-8Dcérska spoločnosť Huawei, Honor, sa nenechá zastrašiť väčšími výrobcami, práve naopak, snaží sa napredovať, čo dokazuje aj posledný model Magic, ktorý bol predstavený len nedávno. 

Čerstvo predstavený Honor Magic si svoje pomenovanie naozaj zaslúži. Výrobca sa snažil vložiť do novinky len to najlepšie a musíme uznať, že výsledok je fantastický. Z prvých hands-on fotografií môžeme vidieť, že ide o krásny dizajnový kúsok, ktorý v sebe tiež skrýva skvelú výbavu. Táto novinka totiž so sebou medzi prvými prináša aj umelú inteligenciu, o ktorej sa v poslednom čase veľa hovorí. Celkovo je model Magic po konštrukčnej stránke zvládnutý naozaj bravúrne, čo je vidieť už na prvý pohľad. V prednej časti je usadený displej o veľkosti 5,09″. Ide o pomerne malý telefón, no svoju veľkosti kompenzuje moderným 3D zahnutým sklom na prednej a zadnej strane.

honor-magic-hands-on-fotky-5

zdroj fotografie: Anzhuo

TIP: Honor Magic oficiálne: Zahnutý displej, nádherný dizajn a umelá inteligencia

Pod displejom si našiel miesto snímač odtlačkov prstov a keď sa pozrieme na spodnú stranu, nájdeme tam reproduktor, konektor USB-C a aj napriek trendu odstraňovania 3,5 mm audio jacku, sa tu miesto preňho našlo. Vo vrchnej časti je do displeja zakomponovaný predný fotoaparát. Na ľavej strane však nenájdeme žiadne tlačidlo ovládania hlasitosti ani napájania, pretože všetky tieto prvky umiestnil Honor na pravú stranu. Bočná strana novinky má v najužšom mieste hrúbku len 2,8 mm a je vyrobená z kvalitnej leteckej zliatiny hliníka.

honor-magic-hands-on-fotky-15

zdroj fotografie: Anzhuo

TIP: Pozrite si nový koncept dizajnu Huawei P10 s bezrámikovým a sekundárnym displejom

Zadná strana je taktiež krytá sklom, ktoré je zahnuté po všetkých okrajoch. Pod sklom sa ukrývajú dve šošovky duálneho fotoaparátu, ktorý sa pomaly stáva častou výbavou vlajkových lodí. Vedľa neho sa nachádza LED dióda, ktorá už nie je krytá zadným sklom. Celá zadná strana robí dojem uhladeného dizajnu, ktorý si iste našiel svojich fanúšikov hneď po predstavení. Špecialitou Honoru Magic je aj port pre SIM kartu a microSD kartu, ktorý sa nachádza v spodnej časti vedľa USB Type-C konektora. Od ostatných portov sa líši hlavne spôsobom uloženia spomínaných kariet, ktoré sa vkladajú pod seba a nie vedľa seba ako sme boli doteraz zvyknutí.

honor-magic-hands-on-fotky-10

zdroj fotografie: Anzhuo

zdroj fotografií: Anzhuo, Mobileit168

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP