Honor 8: 1,5 milióna predaných kusov od predstavenia v júli

banner-honor-8Honor, dcérska spoločnosť giganta Huawei, zažíva veľmi dobré obdobie. Ich nedávno predstavený vlajkový model Honor 8 zožal veľký úspech, o čom svedčia aj predajné čísla.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Spoločnosť Honor predstavila už dávnejšie model Honor 8. Len v prvých štyroch dňoch výrobca zaznamenal až 5 miliónov registrácií. Nedávno viceprezident Honoru, Zhao Ming, ohlásil, že sa podarilo predať už 1,5 milióna kusov novinky. Smartfón sa teraz dostal aj do USA a Spojeného kráľovstva, čiže predaje by mali naďalej len stúpať. Viceprezident na záver dodal, že 999 dní od založenia Honoru sa predalo 100 miliónov zariadení tejto značky.

Honor 8 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

honor-8-sk-predaj

Honor 8 ponúka FullHD displej s uhlopriečkou 5,2-palcov, nad ktorým sa nachádza 8 MPx selfie kamera. Duálny 12 MPx fotoaparát na zadnej strane dokáže poskytnúť vynikajúce fotografie. Vo svojom vnútri ukrýva 8-jadrový čipset HiSilicon Kirin 950, ktorý dopĺňa 3 GB RAM pamäť a 32 GB interné úložisko. Je však dostupná aj vyššia verzia, ktorá ponúkne pamäť RAM s kapacitou 4 GB a ukladací priestor o veľkosti 64 GB. Smartfón po softvérovej stránke poháňa Android 6.0 Marshamallow doplnený o grafickú nadstavbu EMUI 4.1. O napájanie sa stará 3000 mAh batéria.

TIP: Honor 8 oficiálne vstúpil do predaja na našom trhu!

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
100%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Tobiáš Bakoš
Som študent strednej priemyselnej školy v Dubnici. O operačný systém Android som sa začal zaujímať v okamihu, keď som s ním prišiel do kontaktu v mojom prvom smartfóne. Kúpou Xiaomi Mi3 som začal venovať pozornosť aj čínskym značkám smartfónov. Vo voľnom čase rád počúvam hudbu alebo čítam knihy.