banner-honor-8Honor 8 sa stane prvým smartfónom dcérskej spoločnosti Huawei, ktorý dostane aktualizáciu na najnovší Android 7.0 Nougat. Huawei to oficiálne oznámil prostredníctvom e-mailu a aktualizáciu môžeme očakávať v priebehu februára 2017.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Okrem zmeny verzie Androidu však prinesie aktualizácia ešte jednu veľkú novinku, a tou je nová verzia nadstavby EMUI 5.0. Nová nadstavba čínskeho výrobcu pridáva klasické menu aplikácií, lepšieho správcu energie, nový štýl multitaskingu a ešte oveľa viac drobností, ktoré sú skryté v útrobách systému.

Honor 8 32 GB môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

emui-40-vs-emui-50-2zdroj fotografie: Club.hihonor

emui-40-vs-emui-50
zdroj fotografie: Club.hihonor

TIP: Recenzia | Honor 8: Elegán po každej stránke

Niektorí používatelia si môžu vychutnávať beta verziu Androidu 7.0 a EMUI 5.0 už teraz, no podľa zákulisných informácií to platí zatiaľ len v Spojenom kráľovstve. Viac informácií o beta testovaní nájdete na stránkach Honor Community. Honor 8 môžeme momentálne u nás kúpiť už od 367 €, čo je vzhľadom k vynikajúcim parametrom smartfónu nesmierne lákavá čiastka.

Kúpiť Honor 8 v slovenských e-shopoch

emui-40-vs-emui-50-3
zdroj fotografie: club.hihonor.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
33%
Páči sa mi to
33%
Chcem to
11%
Mám to
22%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Peter Puhovich
Študent so zameraním na grafický dizajn, fanúšik smartfónov, ale aj iných IT zariadení. O technológie som sa začal zaujímať vďaka svojmu prvému Android tabletu a po čase ma zaujali aj čínske zariadenia. Ak budete mať akékoľvek otázky, môžete ma kontaktovať e-mailom alebo na sociálnych sieťach.