Záujem spoločnosti Xiaomi o počítačový svet nie je žiadnou novinkou a teraz doň prispieva novou profesionálnou hernou myšou. Tá má najlepšie predpoklady, aby si ju obľúbili milióny používateľov v snahe získať výhodu nad svojimi virtuálnymi nepriateľmi.

Spolupráca s výrobcom profesionálneho herného PC príslušenstva

 

Profesionálna herná myš Xiaomi Blasoul Y720 ponúka možnosti nastavenia citlivosti DPI až do hodnoty 12 000. Poriadny herný nádych jej dodáva 31 LED svetiel, ktoré sú schopné myš rozžiariť až v 16,8 miliónoch vzájomne mixovaných farieb.

Určená pre profesionálov

V myši je použitý optický senzor PMW3360 s presnosťou pohybu 0.1 mm a s nulovou dobou oneskorenia. Materský 32-bitový čip s frekvenciou 48 MHz garantuje odozvu jednej milisekundy. Myš ponúka päť úrovní DPI a to 800, 1 600, 4000, 6 400 a 12 000, prepínať medzi nimi môžeš bez akéhokoľvek spomalenia. Myš obsahuje celkovo 7 tlačidiel. Vďaka ergonomickému tvaru a protišmykovému povrchu máš zaistený pevný úchop. Výrobca udáva výdrž 20 000 kliknutí. Samozrejmosťou je aj originálny softvér, cez ktorý prebieha kompletné nastavenie všetkých funkcií.

To najlepšie pre tvoju ruku

Dizajn hernej myši Blasoul Y720 je naozaj prepracovaný, o čom svedčí aj cena za dizajn RedDot Design Award, ktorú myš už získala. Na oboch stranách je myš na dotyk veľmi príjemná vďaka použitiu termoplastovej gumy a ABS, zatiaľ čo vrchná časť je odolná voči nečistote a potu. Na spodnej časti je použitý dizajn jednej mriežky s červeným vypínačom a štyrmi teflónovými bodmi.

Kúpiť hernú myš Xiaomi Blasoul Y720 za 85 €
Zľavový kupón GKB037D

Myš spája s počítačom 1.8 metrov dlhý kábel obalený tkaninou, vďaka čomu sa nezauzlí. Hernú myš Xiaomi Blasoul Y720 si už môžeme predobjednať aj my, Európania. Vďaka kupónu GKB037D získaš zľavu skvelých 17 €, vďaka čomu ťa táto profesionálna herná myš vyjde na necelých 85 €.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom