Zaklínač sa za posledné dni stal takým pojmom, že sa s ním aj ty určite stretávaš na každom kroku. Všetka pozornosť sa však z hernej trilógie presunula na druhú sériu počinu od Netflixu. Produkcia pokračovania je v plnom prúde a my teraz vieme, kto každý si v ňom zahrá. Informáciu priniesol portál Techradar.com

Hviezdou prvej osmičky častí bol nepochybne bývalý Superman, vášnivý hráč hier a v neposlednej rade milovník zaklínačského univerza, Henry Cavill. Sekundovala mu šarmantná Anya Chalotra, ktorá aj napriek svojmu mladistvému výzoru a prvotnému skepticizmu fanúšikov zvládla rolu Yennefer na jednotku. Kruh uzatvára mladučká Freya Allan, ktorá excelente podala výkon princeznej Ciri.

Pokračovanie, ktoré by malo prísť vo forme ďalších osem častí niekedy v roku 2021 so sebou prinesie hneď niekoľko zvučných mien. Okrem vyššie spomínanej trojky sa samozrejme vráti Anna Shaffer ako Triss a obľúbenec Joey Batey ako Marigold. Seriál navyše doplnia postavy dvoch zaklínačov, kde Lamberta známeho aj z hry stvárni Paul Bullion a Coëna si zahrá Yasen Atour.

YouTube

Fanúšikmi obľúbený Tormund z Game of Thrones, taktiež známy svojim pravým menom Kristofer Hivju, stvárni Nivellena. V menších rolách sa takisto mihnú herečky Mecia Simson a Aisha Fabienne Ross a dánsky herec Thue Ersted Rasmussen. V posledných častiach seriálu uvidíme ešte Carmel Laniado v roli mladej dievčiny Violet.

Nenechaj si ujsť
Xiaomi si patentovalo unikátnu SIM kartu. Vyrieši problém mnohých ľudí s nedostatočným uložiskom

Kde je však postava žiadaného Vesemira, zatiaľ nevedno. Je možné, že Mark Hammil sa v otcovskej roli zaklínačov na Kaer Morhen vážne budúci rok neobjaví. My sme teda zvedaví, do akých rozmerov seriál v druhej sérii narastie. Podľa potvrdeného hereckého obsadenie môžeme len očakávať, že osem častí pokračovania bude niekoľkonásobne väčšie ako debutová séria.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie informácie zo sveta technológií

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.

Filmy & seriály