Zaklínač sa za posledné dni stal takým pojmom, že sa s ním aj ty určite stretávaš na každom kroku. Všetka pozornosť sa však z hernej trilógie presunula na druhú sériu počinu od Netflixu. Produkcia pokračovania je v plnom prúde a my teraz vieme, kto každý si v ňom zahrá. Informáciu priniesol portál Techradar.com

Hviezdou prvej osmičky častí bol nepochybne bývalý Superman, vášnivý hráč hier a v neposlednej rade milovník zaklínačského univerza, Henry Cavill. Sekundovala mu šarmantná Anya Chalotra, ktorá aj napriek svojmu mladistvému výzoru a prvotnému skepticizmu fanúšikov zvládla rolu Yennefer na jednotku. Kruh uzatvára mladučká Freya Allan, ktorá excelente podala výkon princeznej Ciri.

Pokračovanie, ktoré by malo prísť vo forme ďalších osem častí niekedy v roku 2021 so sebou prinesie hneď niekoľko zvučných mien. Okrem vyššie spomínanej trojky sa samozrejme vráti Anna Shaffer ako Triss a obľúbenec Joey Batey ako Marigold. Seriál navyše doplnia postavy dvoch zaklínačov, kde Lamberta známeho aj z hry stvárni Paul Bullion a Coëna si zahrá Yasen Atour.

YouTube

Fanúšikmi obľúbený Tormund z Game of Thrones, taktiež známy svojim pravým menom Kristofer Hivju, stvárni Nivellena. V menších rolách sa takisto mihnú herečky Mecia Simson a Aisha Fabienne Ross a dánsky herec Thue Ersted Rasmussen. V posledných častiach seriálu uvidíme ešte Carmel Laniado v roli mladej dievčiny Violet.

Nenechaj si ujsť
Xiaomi si patentovalo unikátnu SIM kartu. Vyrieši problém mnohých ľudí s nedostatočným uložiskom

Kde je však postava žiadaného Vesemira, zatiaľ nevedno. Je možné, že Mark Hammil sa v otcovskej roli zaklínačov na Kaer Morhen vážne budúci rok neobjaví. My sme teda zvedaví, do akých rozmerov seriál v druhej sérii narastie. Podľa potvrdeného hereckého obsadenie môžeme len očakávať, že osem častí pokračovania bude niekoľkonásobne väčšie ako debutová séria.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú