Originálna Križovatka smrti (Rush Hour), ktorá vyšla ešte v roku 1998, sa zo dňa na deň stala celosvetovým hitom. Diváci si predovšetkým obľúbili jej vtipný príbeh, ktorý sledoval postavy detektíva Jamesa Cartera (Chris Tucker) a vrchného inšpektora Leeho (Jackie Chan). 

Keďže si pôvodný film zarobil niekoľkonásobok svojho rozpočtu, obľúbená dvojica prišla s dvomi pokračovaniami v rokoch 2001 a 2007. Po tretej časti však nad sériou ostal visieť otáznik a nikto nevedel, či by sme mali očakávať aj štvrtý diel. Fanúšikovia na akékoľvek nové správy čakali už vyše 10 rokov. Preto nám je radosťou vám dnes oznámiť, že Križovatka smrti 4 sa stáva realitou!

Križovatka smrti 4 bude ešte lepšia a väčšia

Jackie Chan už minulý rok potvrdil, že k sérii by sa jedného dňa rád vrátil. Žiadne špecifické prehlásenia nám však vtedy nenapovedali, že štvrtý diel sa stopercentne stane realitou. To sa ale dneškom mení. Chris Tucker v podcaste The Plug oznámil, že spolu s Jackie Chanom budú tvrdo trénovať bojové umenia a filmovú trilógiu rozšíria o nový diel:

“Stáva sa to realitou. Pôjde o najlepšiu Križovatku smrti. S Jackiem už sme pripravení a natočíme to tak, aby na to ľudia nikdy nezabudli.”

Tucker neváha a pripravuje nás na to, že Križovatka smrti 4 bude väčšia a lepšia než všetky predošlé filmy. Povedal, že to bude “the rush of all rushes,” čo v nás bez pochýb vzbudzuje veľké nádeje. Už sme však spolu s hereckou dvojicou navštívili Los AngelesHong Kong a dokonca aj Paríž – kam nás teda môže ešte štvrtá časť zaviesť?

Niekto dokonca tvrdí, že po tretej časti by už žiaden nový film prísť nemal a ide o zlé rozhodnutie. S tým, že obaja herci už ale potvrdili svoj návrat, môžeme predpokladať, že príchodu Križovatky smrti 4 už nikto nezabráni.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom