Pokiaľ aj ty patríš medzi pravých herných nervákov, nasledujúce video ťa zrejme dokáže rozčúliť. Každý hráč sa už stretol s nejakým neúspechom v hre, a to aj vtedy, keď to najmenej čakal.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Svoje o tom vie povedať aj streamer, ktorý vystupuje na Twitchi pod prezývkou DarkViperAU. Hra GTA V obsahuje mnoho rýchlostných kategórií, pričom hráč ich už mal takmer všetky vyhraté. Zostávala mu už iba kategória Classic%, ktorá sa dá prejsť iba tretím zakončením hry. Ide o The Third Way, ktoré je najzložitejšie a zároveň sa jedná o oficiálny koniec príbehu Los Santos.

Nemilé prekvapenie nakoniec

Hráč sa už pomaly začal tešiť z toho, že prekoná svetový rekord v trvaní 6 hodín a 36 minút. Presne pri plnení poslednej úlohy, nakladania svojho auta do kamióna, však zostal poriadne zaskočený. Nielenže mu vrtuľník prestrelil zadnú pneumatiku, ale tesne pred kamiónom sa jeho auto znenazdajky presunulo do protismeru.

Nenechaj si ujsť
Legendárna mapa Dust 2 dostane kompletný redizajn. Máme prvú fotografiu

Hráč tento jav pripisuje bugu v hre, i keď na videu môžeme vidieť, že pravým kolesom sa mierne šuchol o obrubník. Je teda naozaj zaujímavé, či za zničenou šancou k prekonaniu rekordu stojí bug v hre alebo len nešťastná zhoda okolností. Tak či onak, rovnaké zlyhanie by poriadne naštvalo každého hráča.

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
4%
Páči sa mi to
19%
Chcem to
4%
Mám to
4%
Nepáči sa mi to
11%
Neznášam to
59%
O autorovi
Peter Puhovich
Študent so zameraním na grafický dizajn, fanúšik smartfónov, ale aj iných IT zariadení. O technológie som sa začal zaujímať vďaka svojmu prvému Android tabletu a po čase ma zaujali aj čínske zariadenia. Ak budete mať akékoľvek otázky, môžete ma kontaktovať e-mailom alebo na sociálnych sieťach.