Pokiaľ aj ty patríš medzi pravých herných nervákov, nasledujúce video ťa zrejme dokáže rozčúliť. Každý hráč sa už stretol s nejakým neúspechom v hre, a to aj vtedy, keď to najmenej čakal.

Svoje o tom vie povedať aj streamer, ktorý vystupuje na Twitchi pod prezývkou DarkViperAU. Hra GTA V obsahuje mnoho rýchlostných kategórií, pričom hráč ich už mal takmer všetky vyhraté. Zostávala mu už iba kategória Classic%, ktorá sa dá prejsť iba tretím zakončením hry. Ide o The Third Way, ktoré je najzložitejšie a zároveň sa jedná o oficiálny koniec príbehu Los Santos.

Nemilé prekvapenie nakoniec

Hráč sa už pomaly začal tešiť z toho, že prekoná svetový rekord v trvaní 6 hodín a 36 minút. Presne pri plnení poslednej úlohy, nakladania svojho auta do kamióna, však zostal poriadne zaskočený. Nielenže mu vrtuľník prestrelil zadnú pneumatiku, ale tesne pred kamiónom sa jeho auto znenazdajky presunulo do protismeru.

Nenechaj si ujsť
Legendárna mapa Dust 2 dostane kompletný redizajn. Máme prvú fotografiu

Hráč tento jav pripisuje bugu v hre, i keď na videu môžeme vidieť, že pravým kolesom sa mierne šuchol o obrubník. Je teda naozaj zaujímavé, či za zničenou šancou k prekonaniu rekordu stojí bug v hre alebo len nešťastná zhoda okolností. Tak či onak, rovnaké zlyhanie by poriadne naštvalo každého hráča.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom