Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Spoločnosť Green Orange je menšia spoločnosť, ktorá sa primárne orientuje na čínsky trh. Na konte má zatiaľ model N1. Nástupca s označením N2 sa začal predávať v domovskej Číne a prináša v celku zaujímavú výbavu, no na kolená ho zráža prehnaná cenovka.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na Facebooku a Google+!

N2-ka ponúka 5,5-palcový displej s FullHD rozlíšením. Zaujímavosťou po konštrukčnej stránke je zakrivenie po obvode zariadenia. Hardvérová výbava zahŕňa procesor MediaTek MT6735 a 2 GB operačnej pamäte RAM. Pri bližšom pohľade na špecifikácie zistíme, že táto novinka zapadá skôr do nižších výkonnostných kategórií. Batéria v tomto prípade má kapacitu 2850 mAh. Na zadnej strane nájdeme 13 MPx fotoaparát a na prednej za nachádza 5 MPx fotoaparát. Vnútorné úložisko novinky ponúka 16 GB a je rozšíriteľné pomocou microSD kariet až do kapacity 128 GB.

Green Orange N2

Tento zaujímavý kúsok neznámej spoločnosti ide do predaja v tzv. “štandardnej edícii“ s cenou, ktorá začína na 280 €, čo je za takýto model prehnaná cena. My sme veľmi zvedavý ako si povedie v porovnaní s konkurenciou, keď na trhu nájdeme aj lepšie vybavené modely s priaznivejšou cenovkou.

Zdroj: Gizchina.com

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú