Od 1. Apríla v rámci dňa bláznov zaviedol Google do aplikácie Máp zábavnú hru „Kde je Waldo?“. Klasická hra z detských knižiek či časopisov bude k dispozícii celý tento týždeň.

Google prináša hru „Kde je Waldo?“ do Google Máp pre zariadenia s operačným systémom Android, iOS a taktiež si môžeš hru zahrať aj na desktope. Hru nájdeš jednoducho po otvorení Google Máp napríklad vo svojom smartfóne. V ponuke vyhľadávania v hornej časti môžeš vidieť tri vodorovné pruhy pre otvorenie menu aplikácie, na ktorých je Waldova červeno-biela čiapka. Po otvorení menu uvidíš možnosť zahrať si hru.

Môžeš hľadať Walda a jeho kamošov po celom svete

Aplikácia ťa v rámci zdieľania polohy privíta a ponúkne ti hľadanie Walda. Ten počas sviatku bláznov precestoval svet a zdieľa s tebou svoju polohu. Tvojou úlohou je ho nájsť na pestrofarebných obrázkoch. Zatiaľ čo prvé úrovne sú jednoduché, s pribúdajúcimi úrovňami sa obťažnosť zvyšuje. Aby nebola nuda, hľadať môžeš aj iných svetobežníkov. Jedným z nich je napríklad Wenda, ktorá často stráca fotoaparát a ty jej ho môžeš pomôcť nájsť. Nedávno Google na istý čas umiestnil do Máp aj postavičku Super Maria. Tak čo, zaujala ťa táto hra?

Pošli nám TIP na článokNovinky