Od 1. Apríla v rámci dňa bláznov zaviedol Google do aplikácie Máp zábavnú hru „Kde je Waldo?“. Klasická hra z detských knižiek či časopisov bude k dispozícii celý tento týždeň.

Google prináša hru „Kde je Waldo?“ do Google Máp pre zariadenia s operačným systémom Android, iOS a taktiež si môžeš hru zahrať aj na desktope. Hru nájdeš jednoducho po otvorení Google Máp napríklad vo svojom smartfóne. V ponuke vyhľadávania v hornej časti môžeš vidieť tri vodorovné pruhy pre otvorenie menu aplikácie, na ktorých je Waldova červeno-biela čiapka. Po otvorení menu uvidíš možnosť zahrať si hru.

Môžeš hľadať Walda a jeho kamošov po celom svete

Aplikácia ťa v rámci zdieľania polohy privíta a ponúkne ti hľadanie Walda. Ten počas sviatku bláznov precestoval svet a zdieľa s tebou svoju polohu. Tvojou úlohou je ho nájsť na pestrofarebných obrázkoch. Zatiaľ čo prvé úrovne sú jednoduché, s pribúdajúcimi úrovňami sa obťažnosť zvyšuje. Aby nebola nuda, hľadať môžeš aj iných svetobežníkov. Jedným z nich je napríklad Wenda, ktorá často stráca fotoaparát a ty jej ho môžeš pomôcť nájsť. Nedávno Google na istý čas umiestnil do Máp aj postavičku Super Maria. Tak čo, zaujala ťa táto hra?

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom