banner-vernee-apollo-liteUž onedlho začne oficiálny predaj nových Google Pixel smartfónov, ktoré mnohých príjemne prekvapili. Internetový gigant však zvolil až priveľmi prémiovú cenu, ktorá odrádza fanúšikov.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Pravdepodobne najlepšou vlastnosťou noviniek je ich fotoaparát. Ten momentálne hľadá konkurenciu len veľmi ťažko a presvedčiť sme sa o tom mohli na vlastné oči už pri ukážke reálnych fotografií. Tieto fotografie nám teda dokázali, že Pixely vedia vytvoriť fantastické snímky v rôznych podmienkach. Zarazila však absencia optickej stabilizácie, ktorú nahradila len elektronická. Najmä pri 4K videu je kvalitná stabilizácia kľúčom k úspechu.

Huawei Nexus 6P môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

google-pixel-phone-hands-on

Niekoľko používateľov v Austrálii sa už predčasne dostalo k smarfónu a uverejnili na YouTube skúšobné videá. Môžeme si teda vytvoriť veľmi dobrý obraz aj o tom, ako si vedú nové smartfóny v tejto oblasti. Názor necháme na každom z vás, no budeme veľmi radi, ak nám ho napíšete do komentárov.

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
100%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Dávid Igaz
Šéfredaktor a spoločník FonTech.sk, no najmä technologický nadšenec, ktorý nepohrdne akoukoľvek novinkou. Ak by si sa potreboval o niečom poradiť, neváhaj a napíš mi na [email protected]