banner-vernee-apollo-liteGoogle Pixely možno nezaujali každého svojim unikátnym dizajnom, no prekvapiť ešte môžu špičkovými fotoaparátmi. Už počas predstavenia Google vyzdvihol, že nové Pixely disponujú najlepšími mobilnými fotografickými čipmi na svete.

Konkrétne sa jedná o 12,3 MPx Sony IMX378 snímač s clonou f/2.0, veľkosťou pixelov 1,55 μm a laserovým zaostrovaním, ktorý v hodnotení fotoaparátov DxOMark získal neuveriteľných 89 bodov. Kým doteraz sme poznali len parametre fotoaparátu, Google už zverejnil aj oficiálne testovacie fotografie. Treba však ešte spomenúť, že mnohých zarazila chýbajúca optická stabilizácia obrazu.

Huawei Nexus 6P môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

google-pixel-sample-photos-1

TIP: Nové Pixely majú fantastické fotoaparáty! Viete prečo?

O galériu fotografií sa postaral Isaac Reynolds a zverejnil ich v populárnej službe Google Fotky. Konečne si teda môžeme pozrieť, ako fotia tieto zbrusu nové smartfóny v rôznych svetelných podmienkach. Nižšie nájdete aj kompletnú galériu a k samotným fotografiám povieme len toľko, že použitie najlepšieho snímača sa jednoznačne oplatilo a výsledky naozaj stoja za to.

google-pixel-sample-photos-2

google-pixel-sample-photos-4

Zobraziť celú galériu fotografií

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom